Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3 éve próbálkozunk a babával...

3 éve próbálkozunk a babával de sajnos nem sikerül hogy mi lehet a gond Nem tudom.. volt e már valaki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én és a párom 3 ève próbálkozunk a babával de sajnos nem sikerül.

Állítólag màr túl vagyunk minden vizsgálaton vérvételek ultrahangok átjárhatósági vizsgàlat stb.

De mivel külföldön élünk nem megy könnyen az orvosokkal...

De talàltak nálam a bal petefészkembe egy 3cm cisztàs és 1,6cm cisztàt és azt mondtàk ez nembaj! De sajnos voltam úgy kétszer a 3 év alatt hogy a terhességi tesztem eros pozi lett de babát sajnos a méhembe nem láttak és véreztem is hogy volt már valaki így hogy a baba nem tud eljutni az anya méhbe hogy mi lehet a gond?! Köszönöm elore is



#teherbeesés #Sikertelen teheebeesés #3 éve próbálkozás a babával #Ciszták miatt nem tud beágyazodni a baba
2021. aug. 17. 02:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
A folyadékkal teli ciszták általában maguktól távoznak, ezek kicsik ahhoz, hogy problémát jelentsenek. Ilyenkor szokott felmerülni a lombik, ha nem találnak konkrét kezelhető okot.
2021. aug. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozi volt a teszted, de babat nem lattak, akkor vagy mehen kivuli terhesseg volt, vagy addigra el is ment mire orvoshoz jutottal. Ha kulfoldon esetleg a nyelv miatt megy nehezen, akkor en a te helyedben elmennek egy magyarorszagi klinikara, es ott kernek fevilagositast, hogy mi lehet a gond, milyen vizsgalat van meg a lombik program elott. Irtal vervetelt, ultrahangot, atjarhatosagi vizsgalatot. Parodnak sperma vizsgalata volt?
2021. aug. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy hormonvizsgálat és cukorprofil, nem csak az ultrahang
2021. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok igen a páromat is vizsgálták nála minden rendben.

Állítólag az itteni orvosok szerint minden vizsgálaton túl vagyok de nem ajánlanak semmit hogy hogyan tovább. De az átjárhatóságin egy kis polipot is láttak a méhemen belül de azt mondták az nem okoz gondot de sajnos hiába teherbe esem baba sehol nincs.Lehet hogy nem tud beágyazodni vagy mar sajnos nem tudom mi a gond nagyon elvagyok keseredve

2021. aug. 18. 02:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Az nem derült ki, hogy mit jelet, hogy külföldön éltek! Amennyiben magyar állampolgár vagy, és van biztosításod, akkor itthon meddőségi centrumban kivizsgálnak, és a további ellátást megkapod.

Amennyiben külhoni magyar vagy, vagy külföldön biztosított, akkor nem tudunk segíteni, tanácsot adni, a helyi viszonyokat nem ismerjük.

2021. aug. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos haza utazni nem tudok. Csak azért írtam a kérdést hogy hatha volt valaki így hogy teherbe esett viszont babát nem láttak és mi okozta
2021. aug. 18. 06:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazajönni nem tudsz, akkor menj ott magánban, vagy addig üsd az asztalt, amíg nem segítenek. Itt tök mindegy, hogy kinek mi volt. Neked lehet, hogy más.
2021. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
54%
Nekem 5 év kellett egy csendes vetélés után. Az első 3 évben reménykedtünk, aztán kiveszett belőlem a lelkesedés. Sok párnál akkor jön össze, mikor megvan az időpont a beültetésre - mert akkor látnak át a "kerítés túlsó oldalára". Könnyű mondani, de tényleg el kell engedni, mert amíg görcsölsz, a baba nem érezné jó helyen magát. Tereld el a figyelmed vmivel, én pl elkezdtem a 2. diplomámat, így jött...
2021. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esetleg véralvadási panel is volt? Mert ez inkább korai vetélés lesz, hiszen be kell ágyazódnia hogy legyen hcg, főleg erős teszthez.
2021. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az első vetélésemnél 133 hcg szint volt a mostaninál 43 hcg szint de mindkettő terhességnél méhen kívüli gyanú volt leginkább ez miatt gondolom úgy hogy a méhig nem tud eljutni és megtapad a petevezetékbe vagy elhal mielőtt megtapadna fogalmam sincs😔😔

2021. aug. 20. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!