Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 éve próbálkozunk babával....

2 éve próbálkozunk babával. Eddig sajnos eredmébytelenül. Az orvosom javasolta az inszemet. Én már belevágnék az inszembe, de a párom viszakozik tőle mondván, hogy ő természetes úton szeretné. Mivel vegyem rá az inszemre?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg ha az orvos elmagyarázná neki hogy ha két év alatt nem sikerült természetes úton akkor ennek kicsi az esélye?

Egyébként kivizsgáltak már titeket?

2018. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam rajta.Igen. Nekem cisztám van, a páromnak meg nem éppe fényes a sperma képe, de nem is olyan kegyetlen rossz.
2018. aug. 5. 23:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Szorít az idő is. Márciusban volt átjárhatóságim. Mondta a doki hogy jó lenne már minél hamarabb, mert a vizsgálatok elkezdésétől számított 1 éven kívűl újra kell kezdeni minden vizsgálatot. És feleslegesen nem szeretném kitenni magunkat még egy ilyen procedúrának, stressznek.
2018. aug. 5. 23:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kérdezd meg, tényleg szeretne-e gyereket.

Ha igen, irány az inszem.


Egyébként, ha szégyelli, a családnak, barátoknak se kell az orrára kötni. Inkább örüljön, hogy itt tart az orvostudomány. :-)

2018. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már az inszem zavarja őt, mit csinálna, ha csak lombikkal lehetne apa?

Mindkét beavatkozásnál a nőt éri több macera, a gyógyszerek miatti mellékhatás. Ha ő ilyen szentimentális érveket tud csak felhozni, kérdéses, akar-e egyáltalán gyereket.

2018. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Életünk legjobb döntése volt az inszem! Ráadásul a 3. sikerült, de most is belekezdnénk, sőt, ha kell a lombikig mennénk. Férjem az teljesen egészséges, velem voltak/vannak kisebb eg.ügyi. problémák, ami nélkül "elviekben" bármikor jöhetett volna a baba, mégis inszemmel sikerült, bár én már úgy voltam vele, hogy csak legyen meg a 3., hogy aztán mehessünk lombikra. Itt a kérdés az az, hogy valóban akartok-e babát, és ezért mit meg nem tesztek :) Néha csak egy kis lökés kell, aztán nincs megállj! :)
2018. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha a párom ennyit nem lenne képes megtenni, úgy, hogy én mint nő vállalom az összes kellemetlenséget ami ezzel jár, akkor szerintem nem is igazán akar gyereket. Elgondolkodnék az biztos.
2018. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akar ő. Ebben 100% ig biztos vagyok. Szerintem félt az újabb csalódástól engem.Ma megyünk dokihoz kisebb problémák miatt. Mondtam neki, hogy addig döntse el,mert nem szeretném ha csak az én döntésem lenne. Látom, hogy hajlik az inszem felé, de szeretném a szájából hallani.Az édesapja nemrégiben elhunyt, aki nagyon szerette volna tőlünk is az unokát, és szerintem szerepet játszik ez is a dilemmájába
2018. aug. 9. 11:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál és szeptemberbe inszem
2018. aug. 9. 23:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Szurkolok 😊
2018. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!