Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Remélem tudtok nekem segíteni....

Remélem tudtok nekem segíteni. Párommal már másfél éve próbálkozunk a babával, voltam orvosnál, sajnos alacsony a hormontartalmam . Valaki járt már így, hogy alacsony a hormontartalma, és teherbe esett?

Figyelt kérdés

menzeszem : 02.18.-án volt ( rendszeres a menzeszem )

ovum : 03.04.-én volt,11-12.-én görcsöltem,azt hittem megfog jönni,de az még korai lett volna..a mellem nagyon fájt,melltartót alig tudtam felvenni.

A görcsölésem elmúlt,a mellem csak ha megfogom akkor fáj...

járt már valaki így?

terhességi teszt még korai lenne..

Köszönöm előre a válaszokat :)


2014. márc. 13. 09:11
 1/6 anonim válasza:

hat, itt maximum azzal tudnak az emberek segiteni, hogy felajanljak a teherbeejtes lehetoseget :)


amugy ha a doki alacsony hormontartalmat mondott, egyebet nem tudott javasolni? erted, ha o nem tud mit mondani, akkor az itteni kozonseg maximum tippelni fog.

2014. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Holnap kell mennem ultrahangra..

a doki nem mondott eddig semmit,hogy mit kellene tenni..

a hőm. reggel 36.3

este pedig 36.7

2014. márc. 13. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik hormonod alacsony?! Nagyon lényeges!
2014. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt se tudom,a doki 1hónapja elküldött 2 vérvételre,hétfőn voltam bent a kórházba,gyorsan megnézte a papíromat,annyit mondott,nagyon alacsony,pénteken jöjjön vissza..meg ultrahangra kell mennem hnap..remélem valami "értelmes" választ kapok..vagy valami gyógyszert..
2014. márc. 13. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Át kell beszélni az orvossal a leleteket, enélkül még tájékozódni sem lehet...:( Jogod van tudni az értékeidet, legyél kicsit erőszakosabb és a laborpapír egyébként is jár, kérd el.
2014. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mit ért az alatt,hogy hormonjaid alacsonyak?

nem adott rá semmit?

kérd ki a leletedet,és menj el vagy:

másik orvoshoz

egy hormon egyensúly tanácsadóhoz (keress a neten egyet)

ha pl progeszteron hiányod van,arra is vannak szerek:womens cream,d3 krém, stb stb

a TSH-dat is meg kéne nézetni,hogy jó-e

de ez az én véleményem,semmiképp ne hagyd annyiba a dolgot!

2014. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!