Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az 1.konzultáció után mennyit...

Az 1.konzultáció után mennyit kell várni az 1.lombikpróbához? Mennyi idő kell elteljen 2 próbálkozás között? Volt olya,hogy az 5 TB által finanszírozott próba után sem jött össze a baba? Köszi a segítséget

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy mennyitt kell várnim az normálus helyen attól függ, mennyi vizsgálat kell még és kell e kezelni valamit.

2 lombik között 3 hónapot minimum várni kell, hogy a szervezeted regenerálodjon.

2021. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen vizsgálatokat vannak meg és miket kell még megnézni. Nekem májusban volt az első konzultáció, majdnem minden lelet megvolt már, júniusban kaptam a második covid oltást így azt a ciklust kihagytuk és júliusban kezdődött is a stimuláció, ami sikeres lett.


Ha nem sikerül akkor tb alapon 3 hónapot kell várni, ha fizetősön mész és csak FET lesz akkor 1 hónap kihagyás elég.


És igen, sajnos van olyan akinek 5 alkalom alatt sem sikerül.

2021. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaáli váróba ülve hallottam hogy telefonon december elejére tudtak csak időpontot adni. De próbálkozni lehet mert van hogy valaki visszamondja és hamarabra kapsz. Mi ezért kaptunk egy hónapra.
2021. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi most olvasom hogy már a konzultáción túl vagytok.
2021. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!