Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nincs soha ovulációm? M...

Miért nincs soha ovulációm? Mitől nem reped meg soha a tüszőm??? Sosem volt pozitiv ovulációs tesztem....

Figyelt kérdés

Hátha valaki tudna valami okosat mondani.

Évek óta használok ovu tesztet ami el kezd erősödni de sosem lesz olyan erős mint a kontroll csík,illetve tojasfeherjes folyasom se volt még soha.

(30 éves vagyok)

Több orvosnál jártam már, peteeresem volt/van,viszont valamiért nem repednek meg.

21. Napi progeszteron szint is mindig ezt mutatja (alacsony),illetve ,hogy több év alatt sosem lettem terhes.

Egyik orvos azt mondta,hogy nagyon vastag falu a tuszom és valószínűleg attól nem reped... Ennek mi lehet az oka??

Próbáltam már egy closty kúrát aminek az eredménye természetesen ciszta lett, tuszorepeszto injekciót is 2x,ott sem lett terhesség.

Volt már valaki ilyen cipőben?

Egy closty+ tuszorepeszto kurat meg kiprobalnek,viszont most sajnos nincs TB-m hogy felirassam.

Ha valaki volt hasonló helyzetben szívesen olvasnam, hogy neki mi segített,illetve mennyi ido után. :)



2021. szept. 22. 11:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
800-1000 mg Q10-et szedjél. És ha rám hallgatsz, keresel egy olcsóbb inozitolt, az inofolic brutál túlárazott.
2021. szept. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem 1000mgos Q10et hol találtál? Mert én sajnos sehol nem látok
2021. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%

Most lehet itt bohockodni az inofoliccal főleg ha egy clostilbegyt nem segített de tök felesleges...

A kérdésekre meg nem válaszoltál..(6os vagyok)


Véleményem szerint egy endokrinologust kellene felkeresni aki foglalkozik is veled, egy normális hormonpanelt, terheléses vercukrot es inzulint néz, elküld átjárhatósági vizsgálatra stb.. Megkeresi a problémát.

Vagy követ ultrahanggal, Repesztő után is


30 évesen nem kezdenék egy kis étrendkiegeszitovel próbálkozni

2021. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23 Hát, pedig nekem jóval 30 felett segített a Q10 6 év sikertelenség és 2 év hiábavaló kivizsgálgatás után. Meg ezt az években mérést el lehetne már felejteni, nekem minden endokrinológus és meddőségis szakember azt állította, hogy a tudomány jelenlegi állása szerint az életkor teljesen jelentéktelen tényező. Fél évszázada nagyobb jelentőséget tulajdonítottak neki, mert nem volt gyakorlati tapasztalat, a többség jóval korábban szült, de most már, hogy ez kitolódott, látszik hogy túllihegték ezt korábban.

Én a BioTech olcsóbbik 100 mg-os Q10-ét fogyasztottam. Szétszedtem 8-10 kapszulát és a tartalmukat olajba keverve szedtem be (zsíroldékony, állítólag). De ma már nálunk is elérhető 400 mg-os (NOW) vagy iHerbről rendelhető. [link]

2021. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam hogy sok 30 évesen teherbe esni (32 vagyok, babát várok)

Ahhoz viszont sok hogy éveket várjon egy első babával. Lehet a kérdező több gyermeket is szeretne majd, ha éveket vár az elsőre 30 évesen, lehet a második baba már csak 40 körül érkezhetne.. Ami valljuk be már hatareset


Én is próbálkoztam barátcserjevel meg társaival, inofolicot is ittam, mégis a teljes kivizsgálás hozott eredményt, mint kiderült pco es IR em van

2021. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, mint a 25-ösnek. Az hogy neked 24 szerencséd volt, vagy ki tudja mi, arra sajnos más nem építheti a jövőjét...
2021. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!