Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kedves lombikos sorstársak! 5...

Kedves lombikos sorstársak! 5 napos embrióval, et+ 2.napon érzett valaki bitang erős görcsöket és szurkálást egy pontban, ami másnap szinte teljesen elmúlt?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokaknak jelezte ez a beágyazódást, de először attól ijedtem meg, hogy érzem most viszont attól parázok, hogy abbamaradt. Hálás lennék minden tapasztalatért!

2021. okt. 19. 13:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked. Nekem aktív bélendometriózissal volt a lombik. Előtte már volt 2 műtétem, 2 db 2 napos embriót kaptam vissza. Jelenleg 6 hetes vagyok 1 babával.
2021. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár úgy érzem ez nem az én hónapom lesz. Ez még csak a 22. Ciklusnap, mégis nagyon úgy érzem, hogy meg fog jönni. Tegnap óta nagyon görcsölök,a 10-es teszt totál negatív. Bár tudom korai, de most rossz előérzetem van
2021. okt. 21. 13:41
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 4 napos embriók voltak visszaültetve és 2 napig szédelegtem reggel és fájdogált enyhén a méhem tájéka.Akkor kezdődhetett el valami és voltak is már ET+9.naptól pozi tesztek de írtó halványak aztán a vérvétel szerint is sikerült de aztán mégis kémiai lett belőle.Nekem ennyi a tapasztalatom de viszont a gyógyszerek is tudnak tüneteket okozni és nem feltétlen sikert vagy kudarcot jelent 1-2 tünet szóval ezekre ne igazán adj hanem csak és kizárólag az időben elvégzett vizelet és vér tesztre mert az a biztos.Tudom agyal ilyenkor az ember de tereldd el inkább a gondolataidat valamivel és úgy sokkal könnyebb a várakozás.Sok sikert!
2021. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13-as. Ma reggel et+ 8 és negatív. A remény még pislákol. 😔
2021. okt. 24. 18:22
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Pislákoljon is mert lehet az a teszt még pozi 2 nap múlva.Mint írtam nekem ET+9.naptól volt halvány pozi tesztem.

Amúgyis azt mondják szinte mindenhol hogy 14.-16.naptól vehető biztosra a teszt eredménye.Olyat is olvastam pont itt hogy 13.napon negatív teszt aztán a 14.napon a vérvétel szerint pozi tehát terhes volt az illető.

Szerintem ne éldd bele magad ET+8.napon hogy tuti nem sikerült.

10-es teszt kell vagy nem tudom te hanyassal teszteltél

Menned kell majd vérvételre?Drukkolok!

2021. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
10- es tesztet használok, még ha csalódás is szeretnék tudni ha valami megindul. Vérvételre 2.-ra kaptam időpontot, bár már ott tartanék. Most munka terápiával foglalom le magam és dühöngök, hogy a plafon csíkos a tesztek meg nem. 🤨😜
2021. okt. 25. 17:52
 17/25 anonim ***** válasza:

Ez jó!A plafon csíkos a tesztek meg nem😊Legalább humorodnál vagy,na ez fsza

Másodikáig bőven van idő azért

Kíváncsi leszek

Nekem nem sikerült de attól neked még sikerülhet

#15

2021. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sikerült?

2021. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teszteltél azóta?Ne csak a plafon legyen csíkos😊

Drukkolok!

#17

2021. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Sikerült?Birom mikor ki van írva egy kérdés és aztán nem fejeződik be a sztorika
2021. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!