Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki mar stimulaltak tul segitene?

Aki mar stimulaltak tul segitene?

Figyelt kérdés

Mik voltak az elso jelek?

Mar a leszivas utan is ugy keltem hogy nagyon faj a hasam alul, de az elso ket nap meg nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget.

Ma viszont meg mindig nem enyhult. Ha nem mozgok akkor csak kellemetlen erzes viszont mozgasra olyan mintha kest dofnenek a hasam aljaba kozepre ami kisugarzik egesszen a farokcsontig.

Iszom a feherjet es vizet amennyi csak belemfer. Aggodok hogy elmarad a beultetes.



#lombik #leszívás #Hiperstomulacio
2021. okt. 30. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

A túlstimulálásnak nem ez a fő jele. Vérnyomás esés, ajulás, növekvő haskörfogat, leeső testhő.

Engem alig több mint 33 fokkal vitt el a rohammentő.

2021. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem inszemnél lettek ilyen tüneteim. Menni alig bírtam, de nem lett belőle semmi baj.
2021. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Kettes mondtak valamit hogy mitol?, en eddig abban voltam hogy a leszivastol mert az bolt nagyon fajdalmas.

Egyes a homerseklet csokkenes uj, ilyet meg nem hallottam, sajnalom hogy at kellett elned. A hasam nekem is hatalmas ugy nezek ki momt egy 5-6 honapos terhes.

2021. okt. 31. 08:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2 stimum volt eddig.Elsőnél aznap este fajt a hasam és a fájdalomcsillapító reggelre meg is szüntette szépen és aztán semmi nem volt.Másodiknál mivel másfajta szuri volt és több lett a petesejt is már fajt 3-4 napig is a hasam és kicsit fel is voltam puffadva de mire eljött a beülti napja már szinte semmi nem volt.Ha nagyon fel vagy puffadva akkor lehet víz van a hasüregben de úgyis lesz beulti előtt egy ultrahangod és ha úgy látják akkor nem csinálják meg.Ha nem fulladozol mert víz van a tüdődben akkor nincs baj.Ha viszont nehezebb a légzésed is akkor hiperstimu van és leszivjak a vizet ilyen esetben de nálad nem erről van szó szerintem szóval nyugi.El fog az a fájdalom és puffadás múlni csak nyomdd a fehérjét tovább és a vizet.Tea is jó nagyon mert vízhajtó hatású.
2021. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nekem.nagyon súlyos volt. 20cmesek lettek a petefészkeim. Majdnem egy hónapig voltam kórházban. Az első 2 hétben életveszélyben
2021. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szegény ez azért durva.Mitől volt?Ittál eleget végig és fehérjedúsan táplálkoztál?Vagy egyszerűen nem bírtad a szurikat?

#4

2021. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valszeg a nem megfelelően kezelt pcos. Ittam és ettem amit kellett.
2021. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom 1 es. Szornyu lehetett. Sikerult a beultetes? Azt olvastam hogy az meg ratesz egy lapattal.
2021. okt. 31. 21:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Azt mondták, akkor el kellett volna venniük, mert belehaltam volna.
2021. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez szornyu. Es mit mondtak hogyan tovabb? Van ra megoldas jogy tobbe ne forduljon elo?
2021. okt. 31. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!