Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki mar stimulaltak tul segitene?

Aki mar stimulaltak tul segitene?

Figyelt kérdés

Mik voltak az elso jelek?

Mar a leszivas utan is ugy keltem hogy nagyon faj a hasam alul, de az elso ket nap meg nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget.

Ma viszont meg mindig nem enyhult. Ha nem mozgok akkor csak kellemetlen erzes viszont mozgasra olyan mintha kest dofnenek a hasam aljaba kozepre ami kisugarzik egesszen a farokcsontig.

Iszom a feherjet es vizet amennyi csak belemfer. Aggodok hogy elmarad a beultetes.



#lombik #leszívás #Hiperstomulacio
2021. okt. 30. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem most volt. Utána kihagytam 1 évet, új orvosokat kerestem. A következő lombiknál 1 érett sejtem lett csak annyira óvatosan stimuláltak, úgyhogy azt el is engedtem lélekben, mert lássuk be 1 sejtből 4. lombiknál minimális az esély.

Ez az egy sejt ma már egy 10,5 éves 166cm nagyfiú 🙂

2021. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Gratulalok! De jo ilyen sikereket olvasni ❤️
2021. okt. 31. 23:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdezó, mi lett veled utána?


Nekem tegnap volt leszívás és ugyanezt érzem mint te akkor. Mintha késeket forgatnának bennem ha mozgok és olyan kemény a hasam, mintha kövek lennének benne, de lapos.

2022. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem a beultetes napjara elmult minden fajdalmam. Annyit mondtak hogy meg volt nagyobbodva a petefeszkem de nem volt benne folyadek igy megvolt a beultetes is.

2022. aug. 23. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!