Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ezek az értékek...

Szerintetek ezek az értékek rendben vannak teherbeeséshez? (Referencia értéken belül van mindegyik)

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve próbálkozunk, orvoshoz később kell visszamennek az összes vérvétel eredménnyel, addig viszont szeretném tudni nagyjából mire számítsak.


sTSH 2.890 mU/L

Estradiol-17B 58.63 ng/L

Folliculus stimuláló hormon 9.68 IU/L

Luteinizáló hormon 4.04 IU/L

Prolactin 8.57 ug/L



#teherbeesés #TSH #Hormon értékek
2021. nov. 3. 21:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az arányt milyen számítással csinálod? :)
2021. nov. 13. 08:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Ugyan én korábbi válaszoló vagyok. Sima osztással.

Az én leletemen mondjuk rajta volt :

FSH:5,6

LH: 5,8

LF/FSH: 1,03

2021. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A 12-es lelete tankönyvi :) Pont ilyennek kéne lennie.
2021. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az FSH magas. Nem veszélyesen, de eléggé. Ebből gondolom hogy vagy 35 feletti vagy alacsony AMH-val, vagy korai petefészek kimerülés gyanúja is fennállhat. Midenképp nézess AMMH+ -t ha eddig nem tetted. A TSH sem ideális, de belefér még 3 alatt.
2021. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó közelében sem vagyok a 35-nek. 21 vagyok :( közben az AMH szint is kiderült ami valóban alacsony 1,18. AMMH+ hogy kérjem, magán vérvételre ezt bemondom és kész? Ma voltam orvosnál inszeminációt csinálunk következő hónapban, majd 3 után lombikot javasol. :(
2021. nov. 18. 14:00
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: nem akarlak elkeseryteni, tényleg, de 21 évesen ezek cudar rossz értékek. Én nem egyeznék bele a 3 inszembe, bőven lombik kellene mielőtt tovább romlik. (Kb. ugyanilyen értékeim voltak 39 évesen, 2 inszem előtt.)

Igen, Synlab-ban lehet kérni AMH+ -t, bár így hogy van sima AMH-d, nem lenne számottevő a különbség.

2021. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!