Tud e valaki ajánlani egy nőgyógyászati magán rendelőt Debrecenben ? A legjobbat keresem !

Figyelt kérdés

Én Nagyváradi vagyok, így nem igazán ismerem a Debreceni orvosokat/rendelőket. Jól jönne egy kis segítség,mert itt Romániában ahány orvos annyi vélemény...


Egy jól képzett nőgyógyászt keresek, aki megoldást tudna találni a teherbeesési problémámra. Túl vagyok egy méhen kívüli terhességen, és 2x elmennt a baba az első pár hétben (7-8),a vércsoportom rh negatív, fiatal 24 éves nő vagyok, lassan 2 éve próbálkozunk... Nem értem mi lehet a gond. Az alap vizsgálatokat amiket 1 év sikertelen próbálkozás után ajánlanak azt elvégeztük már mindketten, és mindent rendben találtak.


Kérlek, ha tudtok/ismertek olyan orvost aki türelmes, jól képzett, és szerintetek tudna segíteni ebben a problémában akkor írjatok egy elérhetőséget. Nagyon köszönöm !


2021. nov. 23. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr. Aranyosi János. Aranykéz Szakrendelő.

Egy igazi úriember. Nem a legolcsóbb de a modora, stílusa minden pénzt megér.

2021. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Dr. Fazekas Júlia!

Teljes szívemből ajánlom a meddőséggel foglalkozik külön szakirányként, a Kenézy Gyula Kórházban dolgozik, mindezek mellett magánorvosi rendelője is van.

Ajánlom a magánpraxisát felkeresni.

2021. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!