Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy hete késik a menzeszem,...

Egy hete késik a menzeszem, ma reggel negatív teszt. Két hete puffadok, étvágytalan vagyok. Egy hónapja napi 1-2 g méhpempőt szedek, lehet köze a menzesz késéséhez, felboríthatta a hormonokat?

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam teljes nőgyógy. Kivizsgáláson, rákszűrésen, minden rendben volt…
2021. nov. 26. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Lehet terhes vagy. Késés után 2 héttel érdemes tesztelni, most még korai. Persze késhet front miatt, betegség miatt vagy gyógyszer miatt, ha mostanában szedtél valamit. Méhpempő nem befolyásolja, maximum a teherbeesést segíti.
2021. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1!

Olvass már... ma reggel tesztelt...


Nekem a mehpempő borította a mensimet, abba is hagytam.

2021. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A méhpempő nekem is bekavart. Sőt minden ilyen csodaszer. Miután abbahagytam őket tökéletes lett a hormonképem is
2021. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
A méhpempő bekavarhat. Jól mondják az előttem szólók.
2021. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Saját tapasztalat alapján mondom, menj el hormonképre,ha az még nem volt, addig magadtól ne próbálkozz semmivel. Én beleestem ebbe a hibába,hogy méhpempőztem, Premenseztem, stb fogamzásgátló letétele után, összevissza ciklusaim voltak, most 3 hónapja semmit se szedek, tökéletes lett a hormonképem, van ovum is
2021. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, tegnap majdnem rendeltem méhpempőt, mert akció volt. Amúgy is elég drága... Én már több vizsgálaton voltam, pajzsmirigy alulműködésem lett a próbálkozás alatt... De minden más hormon rendben. Akkor szerintem hagyom is ezt a dolgot 😀
2021. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) kicsit megdöbbentett, hogy mások is ugyanebben a cipőben járnak, jobban utána kellett volna olvasnom nekem is a méhpempő hatásainak. Persze lehet más áll a háttérben, de az életmódommal kapcsolatban ez az egy változás történt a közelmúltban. Ma reggel is negatív tesztet produkáltam, így egy esetleges késői beágyazódást végleg kizártam. Holnap jelentkezek be nőgyógyászhoz, és természetesen csináltatok hormonképet, amit eddig nem tettem. Aztán csak bízok a legjobbakban, nem adom fel :)
2021. nov. 28. 09:14
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, és kitartás mindenkinek, akinek valami miatt nem jön össze a baba, sikerülni fog!!! :)

Pofáraesésként élem meg, mert amikor voltam nőgyógyásznál, nagyon biztatókat mondott a hüvelyi ultrahang alapján. Most a hormonképemre nagyon kíváncsi vagyok.

2021. nov. 28. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hormonképem is rendben, mégis 9 hónapja semmi
2021. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!