Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Többször is teszteltem, a...

Többször is teszteltem, a teszt negatív, de késik a menstruációm. Szerintetek terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálkozunk babával, ez az elsô hónap. A menstruációm egy napot késik, tegnap mikor meg kellett volna jönnie teszteltem 2x is. Mind a kettô negatív lett. Szerintetek engedjem el ezt a hónapot és reménykedjek a következôben vagy még van rá lehetôség hogy még is az vagyok?

2021. okt. 28. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha aktustol számítva a 14. Nap után végzett teszt negatív, akkor el lehet engedni.


Mondanám, hogy ezt is elengedheted, de ha mensi előtt mondjuk egy héttel volt az együttlét, és épp akkor volt p. é.-d, akkor simán lehetsz akár terhes is, és azt még a teszt most nem mutatja ki.


Ha egy hét múlva se jön meg, akkor tesztelj újra.

2021. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt,hogy terhes vagy.+-5 nap se jelent semmit.Ha terhes lennél mutatná a teszt.Engedd el!
2021. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, az ovulációmtól már 17 nap telt el. Lehetséges hogy annyira rágörcsölök, hogy már a stressz miatt késik.

Annyi hogy fel vagyok puffadva illetve sûrübben járok pisilni, de ezek sûrün elôfordulnak nálam menstruáció elôtt.

Köszönöm a válaszokat és jelentkezek majd az update-tel :)

2021. okt. 28. 08:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok,hidd el tudom milyen.Két vetélés után mindig késett,azelőtt sosem.Szerinten direkt szivat.Végul össze jött a lányom,már elmult 2 éves.Ti mióta próbálkoztok?
2021. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Sziasztok!

Én azért nem teljesen engedném el, hiszen mindenkinek más ütemben és mértékben választódik ki a HCG a vizeletében.

Két nap múlva reggeli első vizeletből tesztelnék újra.

2021. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogy védekeztetek a baba tervezés előtt? Ha tablettával az is borithat a cikluson.
2021. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez az elsô hónap, hogy próbálkozunk. Elôtte nem szedtem tablettát. Óvszert használtunk.

Annyira idegesitô mert az alhasam el kezdett kigömbölyödni, mint a menstruàció elôtt. Pontosan tudom hogy egy pár hetes babánál nem ekkora. Egyszerüen nem értem, hogy akkor miért nem jön meg. Egyszerübb lenne és akkor nem stresszelnék, mert majd akkor a jövô hónapban újra fogjuk próbálni, de ez a bizonytalanság hogy talán igen vagy talán nem, ez kikészít. Erre esetleg valami tipp?

2021. okt. 28. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá!Nem tudhatod,hogy mennyi idő után jön össze.Ha szerencsés vagy 2-6 honap,ha nem 1 - 2 év is lehet.Nekünk 2 év volt,aztán 3 honap.
2021. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia nekem a múlt hónapban sokat késett kb 2 hetet közbe tesztelgetem (el sem akartam hinni hogy negatív)pont azért mert nagyon rágörcsöltem ..most el engetem ..jön a baba mikor jönni szeretne . azért akkor is együtt vagyunk mikor a peteérés van meg mikor jól esik ..figyelem a méhnyaknyákot nagyon cuki orvosom van akit bármikor felhívhatok és ezeket a dolgokat meg beszélhetem vele
2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Update teszteltem ma megint és negatív.
2021. okt. 29. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!