Hogy sikerült elengedni a gyerek témát amikor nem jött össze sokáig?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 éve próbálkozunk a párommal. A kivizsgálások alapján PCO+enyhe Ir-es vagyok. Szedek gyógyszereket is rá. Már a 3. havi clostilbegyten vagyok túl, de az sem hozott eredményt (bár pozitívum hogy legalább csinált nekem peteérést). Progeszteront is szedek ciklus 2. felében. Most jön a “pihenő” ciklus amikor nem szedem egyiket sem, utána újabb closti kúra. Már teljesen elkeseredtem hogy ez sem hozott eredményt. Párom teljesen rendben van. Az elengedés viszont nem megy, mit tanácsolnátok nekem? Nektek hogy sikerült elengedni ezt a témát? Esetleg nektek mi hozta meg a sikert (legyen az praktika, vagy étrend kiegészítő bármi)?

2022. jan. 4. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ami bevált, hogy elkezdtem sportolni (irodai munkám van), plusz odafigyeltem az étkezésre, pl. cukros dolgokat minimálisra csökkentettem.

Pluszban D és C vitamint szedtem, de gondolom ezt neked is mondta a dokid.

2022. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Igyekeztünk kiélvezni az utolsó időt kettesben. Nyilván voltak hullámvölgyek, nem mondom, hogy sosem bőgtem egy véres wc papír láttán vagy negatív teszttel a kezemben, de valahogy abban egészen biztos voltam, hogy össze fog jönni, csak nem tudtam, hogy mikor. 6 év után fogant meg az első gyerkőc végül, teljesen természetesen, egy utazás során. 😊
2022. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy igazán elengedni sosem tudtam. Nálam pcos+IR, férjemnél spermagondok. Az első sikertelen lombikunk után ( ekkor már 1,5 éve próbálkoztunk) jött egy iszonyatos mélypontom, onnantól jött egy fajta elfogadás, hogy nekünk csak nagy küzdelmek árán lehet majd babánk, ha egyáltalán….

Ez egy folyamat volt, míg eddig az elfogadásig eljutottam. Miután ezt így elfogadtam, gondolatban elkezdtem a gyerekmentes, lombikkal tarkított jövőmet tervezgetni. És onnantól jött 2 nyugisabb hónapom, görcsöléstől mentesen, elfogadva a helyzetünket. A lombik utáni 3. ciklusom végét vártam éppen, hogy nekivágjunk a 2. lombikunknak és akkor megtörtént ami eddig még soha, spontán terhes lettem. Jövőhétre vagyok kiírva :)

2022. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a dietat es a sportod tartod-e, de az elengedhetetlen a sikerhez. A gyogyszer onmagaban keves.

Egyébként teljesen elengedni talan nem is lehet. Mikor nalam is ez volt, a sport tett a legjobbat. Minden energiam ebbe az egeszseges eletmodba fektettem, es annyira racuppantam, h mikor lett egy halvany tesztem, el se hittem :D

2022. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg annyit hozza, hogy 2 evig probalkoztunk mindket gyereknel
2022. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres sport, diéta, új hobbik, teljes életmód és szemlélet váltás. Nekem ezek után sikerült teherbe esnem.
2022. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindent,de mindent kipróbáltunk, megtettünk, vitaminok, sport, mütét, mindketten makk egészségesek vagyunk. Volt 6 honap clostys próbálkozás is,de semmi.

Több mint 2 éve próbálkozunk, nem tudjuk elengedni a baba témát,most lesz az elsö inszemünk. Bizunk a sikerben!

2022. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egészséges életmód, pozitív hozzáállás, és nem szabad ràgörcsölni, csak lazán, èljètek a mindennapjaitokat aztán a babóca majd jön ha jönni akar :)

Amúgy milyen idősek vagytok?

2022. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudtam elengedni, így jött a gyerek, hogy elég hiszterikus voltam - ezért buntudatom is volt.
2022. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1-es: Persze, én is szedek C és D vitamint is.

3-as: Gratulálok! Kellemes babavárást még erre a kis időre, és jó egészséget nektek!🙏

4-es: A diétát igyekszem tartani, de a sport nehezen megy, nemrég műtötték a térdemet, több mint 10 év élsport után, ezáltal elég nehézkes jelenleg a mozgás… :(

7-es: Szívből kívánom nektek a sikert, drukkolok nagyon! :)

9-es: Én 21 éves vagyok, a férjem pedig 25 éves. Tudjuk, nem vagyunk elkésve, de már nagyon vágyunk rá.

Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos választ mindenkinek, sokat segítettetek! :)

2022. jan. 6. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!