Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Duphastont szedtem 10 napig.??...

Duphastont szedtem 10 napig.??? . Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok segitsetek legyszi. Duphastont szedtem 10 napig, tovább kellett volna pozitív teszt esetén de nem lett az a 24.napon ma viszont a 27-én olyan mintha egy iszonyat halványan látnám a másodikat.. Hétfőn kellene meg jönnie. Félek hogy az abba hagyasa miatt fog meg jönni de közbe meg ha nem vsgyok terhes akkor be kavarok a mensimbe ha újra szedem... Szerintetek?? 😏

2022. jan. 23. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem fog történni ha kimaradt néhány nap. Ha +nak látod a terhességi tesztet akkor folytasd újra a szedését.
2022. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon halványan látom, ha lefenykepezem nem is látszik, de erősebb fényben én is és a párom is lát valamit holnap kéne megjonnie. 3 napja hagytam abba duphastont
2022. jan. 23. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet esetleg csak száradási csík...tudod ha nagyon kell nézni vmit...az inkább negatív még.


Várd meg a holnapot..pontosak a ciklusaid hogy holnap kéne megjöjjön?


Próbálj predictor vagy facelle teszet holnap.

2022. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2022. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a terhességi tesztem, a nemvárt előtt 1 nappal, elmentem hcgt és progeszteront nézetni, a progi 66 a hcg 93. Voltam dokinál de nagyon hamar mert kb 4 hetes vagyok semmit nem látott. 9mm a mehnyalkahartyam az jó? :)
2022. jan. 26. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 😊
2022. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!