Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egyes típusú cukorbetegek...

Egyes típusú cukorbetegek mennyi idő után sikerült a teherbeesés illetve a haemoglobin a1c mennyire befolyásolta ezt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Első terhesség 6 hónap 7 hetesen Missed ab. Második terhesség is ra 6 hónapra. A hga1c nagyon fontos, ha magas vagy nem esel teherbe, vagy a gyerek beteg lesz. Ha rossz a hemoglobin akkor az anyuka állapota is sokat romolhat a terhesség alatt
2022. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2022. jan. 28. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:

7.2 volt a hemoglobin a1c, elsore teherbe estem es makk egeszseges fiam szuletett.

Igaz terhessegem alatt levittem az a1ct 5.8ra.

Nagy sullyal szuletett (4 kg) es picit besargult de minden rendben. Ez nem igaz hogy beteg lesz, ha magasabb az a1cd.

2022. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja es az se mindig igaz h nem fogsz konnyen teherbe esni, nekem elsore osszejott pedig par nap mulva kellett volna megjonnie tehat emiatt is kevesebb volt az esely
2022. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
6 fölötti HbA1c-vel felelőtlenség teherbe esni.
2022. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaja gondolom te egy pohar kolat se iszol terhesen mert egeszsegtelen🤣
2022. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!