Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos és IR esetén sikerült...

Pcos és IR esetén sikerült nektek a baba?

Figyelt kérdés
Sajnos az enyém elment muvileg kellett befejezni a terhességet. Az orvos azt mondta ne reménykedjek. Van valaki akinek sikerült egy másik terhesség?

2022. febr. 8. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
3 spontán gyermekem van. 0 vetélés. Keress egy normális endokrinológus nőgyógyászt.
2022. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Téged endokrinológus kezelt? Ha igen megkérdezhetem ki?
2022. febr. 8. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ketto is, addigra tunetmentes voltam.
2022. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
2 spontán vetélés után lett tele cisztával az egyik petefészkem és akkor derült ki az IR. Diéta, metformin, mozgás mellett 6 hónappal később megfogant a kislányunk spontán. 30 hetes vagyok, GDM-em se lett a terhesség alatt, köszönhetően a szigorú diétának. Ha ilyet mondott a dokid, akkor válts tényleg orvost és keress egy jó endokrinológust.
2022. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök hogy azért ilyet is olvasok. Remélem nekünk is fog sikerülni.
2022. febr. 8. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is IR és PCOS-ám van, mégis az első babám elsőre megfogant, a másodikra vártunk 1 évet, ő végül clostilbegyt szedése mellett, a 3.kúrában fogant meg.

Megfelelő diéta (akkor is kell, ha vékony vagy), sport és stresszmenedzsment nagyon fontos. Mio-inozitol is hasznos étrendkiegészítő.

2022. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem. Nem tudom velem miért voltak ennyire elutasítóak. Örülök hogy Nektek már sikerült
2022. febr. 8. 17:37
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem a progeszteronszintem is alacsony volt, ha jól emlékszem, a ciklus második felétől szednem kellett a progeszteron exeltist, a terhesség 14. hetéig, hogy megmaradjon a baba.
2022. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor még ne adjam fel? Elég fiatal vagyok 24 éves de pár éven belül már szeretnénk babazni. Sajnos megviselt ez a terhesség elvesztése most kicsit rá is akarunk pihenni a dolgokra nem túl görcsölni. Esetleg lehet tényleg ez idő alatt kezeltetem magamat egy jó szakemberrel
2022. febr. 8. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Endocare rendelőt keresd fel.
2022. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!