Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült a baba, pcos diagnosztizálás és inzulinregzisztenia esetén, diéta, és sportolás után?

Figyelt kérdés
1 éve nem esem teherbe. Komolyan nekiálltam fogyókúrázni, mozogni, volt vérvétel, nincsen rendszeres ciklusom, valamikor egy évben csak 3x. Nagyon szeretnénk mar babát ! Tudtok valamivel segíteni ? Kinek hogy sikerült ?

2016. aug. 7. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó endokrinológus kell. Nekem dr Naszódy Péter segített, igaz 120 km-ert utaztam hozzá, de meghozta az eredményt! 10 hónap kezelése után teherbe estem, most 13 hetes kismami vagyok :) a nőgyógyász egy éve azt mondta ilyen inzulin/progeszteron értékkel/ciklussal sosem lesz gyerekem. Egyébként még a Mens Mentist is nagyon sokan javasolják, elvileg az is nagyon jó! Erre a két helyre jár kb. az egész ország. Ha gondolod írhatsz privát üzenetet!
2016. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a diagnózis és a kezelés megkezdése után fél évvel sikerült a baba. Dr Major Judit endokrinológushoz jártam és közben meddőségi klinikán is minden mást megnéztek (átjárhatóság, ciklus követés, férjem értékeit, stb.).
2016. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a nőgyógyász egy éve azt mondta ilyen inzulin/progeszteron értékkel/ciklussal sosem lesz gyerekem."


Mik voltatok ezek az értékek, ha szabad tudni? Érdekelne, mi az, amire ilyet mond egy orvos.

Egyébként gratula a babához! :)

2016. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem baba még nem sikerült, de irigylem azokat, akik 1-2 hónap IR diéta + sport után, úgy, hogy előtte nem is volt rendes menstruációjuk, babásodnak.

Nekem addig is normális hosszúságú volt a ciklusom (átlag 31 nap), de nem volt peteérésem.

Március óta csinálom a diétát, mellette naponta 30-60 percet tornázok, iszom a myo-inositolt, szedek D és E vitamint. Eddig semmi. Egy clostilos hónapom volt, nem lett peteérésem. Viszont leadtam 20 kg-t, legalább még ennyit le kell, hogy normál súlyomnál legyek.

2016. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lanyomra 3 evet vartunk. Nincs minden honapban pe-m, de amikor van es jokor is voltunk egyutt, meg is termekenyult (csak 2x nem tapadt meg rendesen es 1 het kesessel megjott). Most is rogton osszejott, de meg csak 5 hetes vagyok, remelem egeszseges baba lesz belole.

Amugy nem tornazom, nem a 160ch dietat csinalom, hanem egeszsegesen etkezem. Fogytam 40 kilot (amibol 7 visszajott....). Sok sikert!

2016. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!