Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hasonló tapasztalat Covid-dal?

Hasonló tapasztalat Covid-dal?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie, előző menstruáció után voltam Covid-os. Sajnos azóta is vannak post Covid tünetek, minden nap fáj a fejem, gyenge vagyok. Lázam akkor sem és azóta sem volt. Viszont nem éreztem a hónapban peteérést (szoktam érezni), és most pedig nem úgy tűnik, hogy meg akarna jönni (szokott lenni előtte 1-2 nap barnázás, meg egyéb jelek). Eddig pontos volt a ciklusom. Lehetséges, hogy most tönkretette a Covid? :(
2022. febr. 27. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Simán. Sokkal gyakoribb, mint az oltas után, mégis az ellen fújolnak.
2022. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 oltás után lettem Covidos, az oltásoknak semmi ilyen hatása nem volt.
2022. febr. 27. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem első oltás után egy hetet csúszott, a másik 2 után minden rendben volt. Most épp covidos vagyok és 2 napja kellett volna megjönnie a mindig pontosan érkező menstruációmnak, hát semmi jele. Eléggé frusztrál, mert pont ebben a hónapban akartunk nekiállni a második babával próbálkozni.
2022. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi pedig lombik előtt állunk.. :/ és eddig nem az én oldalamon volt gond. :(
2022. febr. 27. 12:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Délután elkezdtem érezni a derekam, ha valaki olvasná, megírom majd, ha megjön. Hátha másnak is hasznos a tapasztalat.
2022. febr. 27. 18:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap estére elkezdett megjönni, reggelre már rendesen. Szóval picit késett.
2022. márc. 1. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy csak picit késett. Szorítok, hogy minden rendben menjen a lombikkal. :) Nekem amúgy még mindig semmi, most már 4 napja késik. 3-as voltam.
2022. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom :/ és köszi a drukkot!
2022. márc. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!