Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki milyen vizsgálatot csinálta...

Ki milyen vizsgálatot csináltatna?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keveredve, a héten elvesztettem a 10 hetes babánkat, ez a második veszteségünk. Van már egy lányuk, aki azonnal megfogant, probléma mentes terhesség, szülés volt. Viszont utána nehezen estem teherbe, mindkét baba 10 hetesen ment el.

Tanácstalan vagyok, hogy merre induljunk el vizsgálatok terén. Eddig progeszteron, tsh, sima labor vizsgálat volt, az orvosok sem nagyon foglalkoztak velünk, "hiszen van már egy egészséges gyerek", akkor semmi nagy baj nem lehet.

Illetve vetélés után mennyit kell várni a vizsgálatokkal? Aki volt hasonló helyzetben, merre indult el?



2022. márc. 11. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm volt hasonló helyzetben, egy egészséges terhességet követően nem sikerült teherbe esnie, veteleezis volt, végül leiden mutáció lett nála diagnosztizálva. Meglepő, de az első terhességet problémamentesen ki tudta hordani.
2022. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre menj, ahol foglalkoznak habituális vetéléssel. Pl Istenhegyi géndiagnosztikai központ.
2022. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Istenhegyi tényleg jó. Imre Ruben foglalkozik ezzel.

Az alap vizsgálatok a hematológia, inzulin, pajzsmirigy és 3, 21 napi hormonok. Ezeket fogják mindenhol kérni egyből és szinte mind fizetős vagy szakorvos írhatja ki.

Majd infertilitás panell és immunológia (nk és MLC) de ezek már a ritka dolgok. Plusz persze férjet is el kell kezdeni nézni.

2022. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!