Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor meddig kell a duphaston?...

Mikor meddig kell a duphaston? Segítség

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom tudom keressek orvost, van is csak szabin most... Szóval 35 napos ciklusaim vannak. Azt mondta az orvosom hogy Lh teszteljek és amikor pozi lesz, onnantól kezdve 10 napig 2x1 duphaston.Terhességi teszt, ha pozitív akkor tovább szedni, ha negatív akkor abba hagyni Ez oké lenne.. De most gondolkozok, hogyha 10 napig kell szednem, akkor az csak a ciklusom 28.napjaig tart, és nekem 35 napos. Vagy most az esedékes mensiig szedjem? Úgy akkor 17 napig szednem a duphastont nem 10. Mert ugye nem 28 napos a ciklusom hanem 35. És most remélem értitek de 18naptol számolva 10 nap, az még nekem nem az esedékes mensi napja, hanem csak rá egy hétre. Addig szedjem még meg nem kéne jönnie? Legyszi segítségsetek ha tudtok amíg nem tudok dokival beszélni. Ma a 26.napon vagyok. Elvileg 2 nap múlva kéne abba hagyni a duphastont, de ez így nem jön ki ha 35 napos a ciklus. Szedjem a 35 napig vagy hogy?

2022. ápr. 8. 10:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

De mutatja 12.napon, nekem ha 11 napig nem + a tesztem utána kémiai lesz.Ha biztos az ovud 10 nappal utána mutatnia kell, a dokid is azért mondta addig. 22.-én volt peteérésem 30.án volt valami a teszten 31 en meg már láthatóan+ lett.


[link]

[link]

2022. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Pozitív Lh teszt

Rá 3 napra elkezded szedni 10 napig

11.-ik napon tesztelsz

Ha pozitív szeded tovább

Ha negatív abba hagyod

2022. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bajt nem okoz, csak lehet kitolja a ciklusod, van akinek 1 hét mire megjön utána.
2022. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nyugodtabb leszek ha szedem a nemvártig hogy ne legyen baj tutira
2022. ápr. 8. 12:18
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olvasd el szépen, lassan még egyszer a 7. és 8. választ. Gyönyörűen és egyszerűen, érthetően leírták, hogy mi hogyan működik és hogyan kell eljárnod.
2022. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem be erőlködjetek ,úgy se érdekli a kérdezőt. 😪
2022. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg húzz innen ha nem tetszik valami mert nagyon is érdekel, mert te ismeretlenkent nem tudod a bajaimat. Pontosan ezért kérdezek ennyit mert érdekel hogy kéne el járnom hogy ne legyen baj. Mert volt már elég. Most elszurtam, tudom,hamarabb kezdtem el szedni. De szeretnék a legbiztosabbra menni, hogyha van baba, ne artsak, se neki se magamnak
2022. ápr. 8. 21:38
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem beszélt veled így mint ahogy te reagálsz.

Többen írtak neked választ de kár volt.

Hidd el nem csak te vetéltél el.

Sokan vannak itt akik ezt átélték!

2022. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!