Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőségi kivizsgálás elkezdés...

Meddőségi kivizsgálás elkezdése...hol és hogyan?

Figyelt kérdés

Másfél éve próbálkozunk sikertelenül, de már tavaly ősszel megkérdeztem a nőgyógyászomat, hogy melyik meddőségi intézetet válasszuk. Ő azt mondta, hogy még ráérünk (37 éves vagyok, szóval nem hiszem), de a Forgács intézetet mondta végül. Viszont elég kevés információ van az adott intézet oldalán ( pl. a jelentkezéshez szükséges űrlapon feltüntetett vizsgálatokat ott is meg tudják csinálni?), én néztem az Istenhegyi Géndiagnosztiai Centrumot is (sajnos ott viszont ahogy láttam, már nem fogadnak új pácienset inszeminációra/beültetésre), és a Kaáli Intézet utódjának oldalát. Olyan helyet keresnék, ahol elvégeznek minden előzetes vizsgálatot és adott esetben, ha szükséges akkor a többit is (mesterséges megtermékenyítést, stb.). Férjem már volt kivizsgáláson és elvileg vele nincsen "baj".

Olvasgattam már ebben a kategóriában, de örülnék frissebb tapasztalatoknak, ki hol kezdte, melyik orvosnál, stb. előre is köszönöm!


2022. ápr. 12. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az intézményeket időpontért első konzultációra, és ekkor kérdezd meg ezeket tőlük. Mindet felhívnám, és oda mennék, ahova leghamarabb kapok időpontot, valószínűleg így is hónapokat kell várni. Szerintem egyébként megcsinálják ezeket a vizsgálatokat helyben is (legalábbis az alap vizsgálatokat).

Van a facen egy Lombikosok nevű csoport, ha még nem vagy tag akkor csatlakozz ide, sok hasznos infót szoktak írni.

2022. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a csoportajánlást! :)
2022. ápr. 12. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi novemberben küldtük el a jelentkezésünket a Forgácsba,januárban hívtak,hogy március végén lesz az első konzi. Ez meg is történt, az egy évnél régebbi vizsgálatokat kell újra megcsinálni (kivéve férfi oldal, nekünk az 2 éves, de azt mondták az még jó) mailben kaptunk beutalókat, az oldalukon van egy lista,hogy hol csinálják ingyenesen a vérvételeket.Ha megvan az összes eredményünk,vissza kell mailezni és majd keresnek. Nálunk legalább is most így működik.
2022. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. ápr. 13. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr.Antritter Zsófiát ajánlom :)
2022. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!