Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2-4. napi ciklus. Mikor kell...

2-4. napi ciklus. Mikor kell menjek?

Figyelt kérdés
A menstruációs ciklusom mindig is barnázással kezdődött. Eddig vérzés előtt 1-2 nappal jelentkezett, újabban már előtte akár 4 nappal. Nőgyógyászom a 2-4 napi hormont szeretné megnézni. A barnázás első napjától kell számítani vagy már a tényleges vérzéstől? Ma láttam egy nagyon halvány kevés barnázást. Nem érem el az orvosom ezért érdekelne kinél mikor nézték, mert ha mától számítom az első napot így már nem tudok elmenni vérvételre a hétvége miatt, ugyanis úgy tudom ilyen esetben a 3. napon (szombat) a legérdemesebb elmenni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 28. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello, én is most megyek hormonvizsgalatra. Mivel én a ciklusom második felében végig barnazok én is rakerdeztem, és az első nap az mikor élénk vörös normál menstruációs vér megjelenik.

2. 3. vagy 4. Napon lehet menni.

Tehát a hétvégét ki tudod kerülni elvileg.

2022. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az első válaszoló is írja, az 1.napot mindig az élénk piros vérzés megjelenésétől kell számolni!
2022. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :) szerencsére még nem jött meg rendesen, úgyhogy így tudok majd menni hétköznap a vérvételre.

1. Válaszoló remélem minden rendben lesz nálad!! :)

2022. ápr. 30. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező :) remélem nálad is, ha van kedved majd írd meg mi lett!
2022. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!