Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi van, ha megkezdett lombik...

Mi van, ha megkezdett lombik programnál nem jön meg a vérzés?

Figyelt kérdés

Hosszú protokollt kezdtem, egy hete szúrom magam Gonapeptyllel. Fogamzásgátlót is szedtem, ami csütörtökön fogyott el, azután 2. vagy 3. nap szokott megjönni a megszakításos vérzés, most semmi jele ennek, még barnázás sincs.

Az orvossal abban maradtunk, jelentkezem, ha megjön, akkor is, ha nem. De arra nem tért ki, én meg nem kérdeztem rá, hogy mi van, ha nem jön meg.


Egyébként is furcsa volt ez a ciklusom, mert ciklus közepén napokig barnáztam, és 13 mm-es tüszőt is látott 15. nap, úgy, hogy a januári sikertelen 1. lombikom előtt és után is fogamzásgátlót szedtem mindig.

(Volt egy nagy fogyásom, ami miatt megszűnt az addig szabályos menzeszem, ezért az első lombiknak úgy vágtunk neki, hogy 8 hónap nem menstruálás után fogamzásgátlót kellett 2 hónapig szednem.)



2022. máj. 8. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Az orvossal abban maradtunk, jelentkezem, ha megjön, akkor is, ha nem.


Talán hívd fel az orvosodat, valószínűleg okosabb, mint mi itt.

2022. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a kérdést vasárnap írtam ki, hétfőnél előbb pedig nem tudom őket hívni, addig is érdekelt volna valami hasonló tapasztalat megnyugtatásként.

(Az orvosomat pedig még nem értem el.)

2022. máj. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!