Második trimeszterben bő vérzés, oka nincs, baba jól van, akik voltak ilyen helyzetben Nektek mit mondtak?

Figyelt kérdés

Második trimeszterben vagyok, a semmiből elöntött a vér, gyorsan mentünk a kórházba. Még ott is véreztem de nem láttak semmit, ultrahang alapján sem. Egy kiürülő haematómára gyanakszik az orvosom. De azóta is barna pecsételésem van... Progeszteront szedek, vitamint, stb, pihenek. Esetleg volt hasonló valaki mással is, a későbbiekben is ez előfordult, és ettől függetlenül minden rendben volt a babával később is?


Előre is köszönöm!



2022. márc. 27. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél 10x véreztem elejétől a végéig.

Progeszteron hiány majd rosszul tapadó lepény miatt.

Másodiknál progeszteron hiány majd hematoma.

Harmadiknál tágulásos vérzés.

2022. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is véeeztem a 18.hétig többször is. Soha semmit se láttak, nekem is mélyen tapadt a lepény mindig arra fogtám,vagy hogy elpattant egy-két ér. Én Rutascorbint kezdtem szedni és bevállt.

Most 15 napos a kisasszony és semmi baja 🙏

Tudom, hogy nehéz de próbálj meg nyugodt maradni😊

2022. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is részben méhszájat fedő lepény miatt voltak kisebb vérzésem a 12-15 hét között. Ahogy feljebb ment, többet nem fordult elő.
2022. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!