Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki járt már hasonlóan? Me...

Valaki járt már hasonlóan? Megváltozott ciklus/menstruáció

Figyelt kérdés

A férjemmel szeretnénk babát, néhány hónapja próbálkozunk. Az ovulacios teszt pozitív lett, előtte is utánna is voltunk együtt.



A menstruációm megjött 3 nap késéssel, egyébként szabályos szokott lenni a ciklusom.

A menstruációm nagyon rövid ideig tartott,illetve másabb volt mint szokott lenni.(kb. Másfél nap illetve )

Volt már valaki hasonlóan? Mitől változhatott meg a ciklusom? Mitől más a menstruációm. Elméletileg szervi egyéb probléma nem áll fenn.


Nem hiszem, mivel megjött, hogy terhes lennék. :(


Esetleg lehetett késői beágyazodas?

A közvetlen környezetembe is volt olyan, akinek megjött első hónapban és mostmár több mint egy éves a kisfia, szóval létezik hogy valaki menstruál mégis babát vár...tudom hogy ez ilyen kapaszkodó de sajnos annyi ilyen esetet olvasok.



2022. máj. 20. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csináltál tesztet???
2022. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha erős,rendes menstruáció volt 1.5 napig akkor valószínűleg nem vagy terhes.Vekonyabb nyálkahártya is okozhat rövidebb vérzést, illetve ha ez most először fordult elő inkább gondolnám hogy a nagy odafigyelés okozza a kisebb zavart.
2022. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem volt olyan erős mint szokott lenni. Körülbelül 3 hónappal ezelőtt is volt egy hasonló eset, akkor attól tartottam valamilyen ciszta vagy más gond lehet, de az orvos nem talált semmit.

Nem gondolom én sem,hogy terhes lennék.

Köszi a választ!

2022. máj. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!