Alacsony FSH és LH?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából tartományon belül van mindkét érték,de mégis egészen alacsony,alsó határhoz közeli.

Egy évvel ezelőtti eredményem:

FSH 7,20 (ref:2,5-10,2)

LH 7,80 (ref: 1,9-12,5)


Mostani eredményem:

FSH 4,2 (ref:2,5-10,2)

LH 2,1 (ref: 1,9-12,5)


Mindkét eredmény a ciklus 3.napján készült.Ugye a tavalyi az tök jó,mert 1:1 arány a szuper,illetve közép érték.A mostanit egyáltalán nem értem.Nem szoptatok,nem szedek fogamzásgátlót,meg semmi gyógyszert.Ráadásul ezer év óta most volt először újra peteérésem.

Ti mit gondoltok,ad ez aggodalomra okot? Illetve ha volt valakinek hasonló érték,mi volt vele a teendő? Orvosommal majd csak 2 hét múlva konzultálok,addig is érdeklődök mire számíthatok :)



2022. máj. 26. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Állítólag, ha az FSH 6 alatt van, az kiváló. Az értékek egyébként ciklusról-ciklusra változnak. Szerintem ez rendben van így. A többi hormon érték jó?
2022. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azta! Ezt nem is hallottam neg! Hat remelem igazad van 😅 a tobbi igen jol alakul :)
2022. máj. 27. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!