Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férjemnek alacsony a tesztoszt...

Férjemnek alacsony a tesztoszteron szintje, lehet ettől még gyermekünk?

Figyelt kérdés

Nem rég derült ki hogy a férjemnek alacsony a tesztoszteron szintje. Eddig is gyanitottuk hogy valami nem kerek, mert nem kívánja annyira az együttlétet, de minden működik ahogy annak kell, szóval nem aggódnunk.


Most viszont nem tudom mennyi az esélye hogy babánk legyen. Van valakinek személyes tapasztalata?

32 éves a férjem én pedig 30.


2022. máj. 31. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi a gond, akkor hormonpótlás és igen, lehet gyereke.
2022. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hormon pótlás nem jó mivel az nullára csökkenti a sperma számot.
2022. máj. 31. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akiknek emiatt nem lehet saját gyerekük, megpróbáltak minden kezelést, de mind hiába. Végül örökbefogadtak.
2022. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyire alacsony? Férjemnek is kicsit kevesebb mint a határ, de nálunk összejött a baba, igaz inszemből de az már miattam volt.
2022. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!