Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi ido telt el a beutalo...

MMonika2 kérdése:

Mennyi ido telt el a beutalo kiadasatol mig tenylegesen elkezdtetek a lombikot?

Figyelt kérdés
Masfel eve probalkozunk. Mar van egy kisfiunk aki termeszetes uton jott ossze. A kisteso projekt viszont megakadt. Segitsetek. Tapasztalatok?

2022. jún. 3. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükség beutalóra. Bejelentkezel telefonon, ott már az asszisztensek megmondják, mire lehet épp számítani, intézet- és időszakfüggő.

Első konzi általában 1-2 hónapon belül, aztán mire meglesz minden lelet, szintén 1-2 hónap.

Ha szükség van kezelésre (pajzsmirigy, IR, esetleg műtétek), akkor további hónapok, ez is esetfüggő.

2022. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon-nagyon esetfüggő, igazabol tőletek függ, úgy értve, hogy lesz e szükség valamilyen gyógyszer szedésére, valamilyen extra vizsgálatra, stb.
2022. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szloveniaban elek es itt kulon beutalo van. 2 spermiogram mar megvolt, enyhen csokkent a szam. Nekem megvolt a labor ahol a hormonok tokeletesek voltak, plusz megcsinaltak a petevezetek atjarhatosagit is. Harom honapig probalkozunk stimulacioval ebbol 2 mar letelt. Egyebkent femara tablettaval stimulalnak. Azt mondta a doktorno ha igy se megy jon a lombik.
2022. jún. 3. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de miért nem egy szlovák oldalon kérdezel? Ezt mi honnan tudjuk?!
2022. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnezest hogy meg mertem kerdezni hogy ez otthon hogy mukodik. Egyebkent pedig Szlovenia es nem Szlovakia. Nem ertem miert nem lehet valaszolni kotozkodes nelkul
2022. jún. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!