Van itt olyan akinek IR-je van, es több mint 1 evig nem jött meg a menstruácioja? Mit csinált..és mennyi időbe telt mig helyreállt? Szedtetek valami vitamint?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Paleo dietat es aviva tornat.
2020. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De egy évig nem volt meg?

Ha igen..ezek elkezdése után mennyi időbe telt..?

2020. jún. 12. 07:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem PCO van, és 3 hónapig nem jött meg. Elmentem orvoshoz. Voltál már orvosnál? Ez sajnos már eléggé sok idő.
2020. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen, 1 evig nem jott meg. 3 honappal a dieta elkezdese utan jott meg.
2020. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az meg lemaradt, hogy pcos-om is volt, a dieta elkezdese utani 5. honapban voltam kontroll uh-n, az osszes ciszta felszivodott addigra.
2020. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is pcos+kemeny ir vagyok. Kezeletlenul is minden honapban volt mensim, igaz, nem volt pontos sosem. Egesz eletemben talan 2 honapot maradhatott ki.
2020. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

PCOS+IR. Bár nem egy teljes évig nem volt meg, de csak kb 3 havonta jött, összevissza. A leghosszabb fél év kihagyás volt. Ez évekig ment így.


Szénhidrátból visszafogtam, mozgás, Aviva torna, stresszes melóhelyet leváltottam. Kb 3 hónap alatt beállt, azóta is jobbára rendszeres.

Ha túlsúlyod van, a fogyás is segít (paleo, 160 gramm, időszakos böjt...)


Hormont is lehet rá kérni nőgyógyásznál, de az tüneti kezelés, a gyökerét kellene a problémának megfogni. Endokrinológushoz vagy endokrin nőgyógyászhoz lenne érdemes menni, meg egy Aviva kezdő tanfolyamra beiratkozni.

2020. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!