Túlstimulálva, terhesen elmennél egy előre eltervezett programra?

Figyelt kérdés

8 éve nem estem teherbe. Most úgy néz ki, a 2. lombik sikerült. 4 hetesen megnéztek UH-val, jövő héten, 5. héten újra. Jelenleg is szenvedek a kései túlstimuláció tüneteitől, 4. héttől vérhigító injekciót is kell szúrnom. (Van némi folyadék a hasüregemben is, estére puffadok.)

Épp aznap, amikor reggel vizsgálatra megyek, este koncert lesz, amire hónapokkal előre megvettem a jegyet.

Mióta közeledik az időpont, szorongok, hogy jó ötlet-e elmenni.

Aznap az orvoshoz oda-vissza 3 órát utazunk, a koncert helyszíne meg kb. 4.5 óra oda-vissza.

A koncerten mondjuk ülőhelyünk van, de minden eshetőségen agyalok: sok lesz a férjemnek aznapra a vezetés, én leszek-e olyan jól, hogy végigüljem.


Ti mit tennétek a helyemben?

Az orvostól csak aznap tudnám megkérdezni, mit javasol.



2022. jún. 19. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Semmiképp nem mennék. Ha 8 éve erre vartok, ez a koncert most felejtős.
2022. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Eszembe sem jutna. Engem túlstimulaltak, 10 napot voltam kórházban. Kisebb gondom is nagyobb lenne, minthogy koncertre menjek. Ráadásul a hosszú autózás sem javasolt az elején.
2022. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy mennék!
2022. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy nem mennék. Már ha meg szeretném tartani azt a babát, akiért évekig küzdöttem. Koncert lesz máskor is, terhességed nem biztos.
2022. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a megerősítést! Igazából ahogy megfogalmaztam a kérdést, elképzeltem, én mit válaszolnék a kérdezőnek, és nekem sem volt kérdés.
2022. jún. 19. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
És telefonon nem tudod elérni a dokidat? Ez egy harmaduk lehetőség az igen-nem eldöntése előtt.
2022. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A saját orvosom nem dolgozik a jövő héten, egy másik fog megvizsgálni.
2022. jún. 19. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Normál terhesség mellett sem mentem koncertre, kimerítve magam, nemhogy ennyi küzdés utáni sikeres lombikkal. Nem ér annyitaz a buli, hogy a férjed elfáradva balesetveszélyesen vezessen, vagy te legyél rosszul és elveszítsd ezt a babát.
2022. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!