Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Véralvadási zavarral (leiden...

Véralvadási zavarral (leiden mutáció) keresek szülész, nőgyógyászt! Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk nem mindegy, hogy Szombathelyen, vagy Debrecenben...
2022. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne nőgyógyászt keress, hanem hematológust. Az majd beállítja neked a szurit, meg leírja a nőgyógyásznak is a javaslatait. Egyébként nagyon sok embernek van. Nekem pont nincs, de az első császár után mégis mélyvénás trombózisom volt, utána lett még egy gyerek.
2022. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a kérdező PEsti, mert egyedül ők gondolják úgy, hogy másból nem is áll Magyarország :)


Én vidéki vagyok, így jó nőgyógyászt ajánlani nem tudok. De egyetértek, hogy neked hematológus kell jobban. Nekem a saját nőgyógyászom tudott ajánlani megbízható hematológust, mikor kiderült első trimeszterben, hogy Leiden-em van. Azóta is a hematológus tart karban ezen a téren :) de persze a nőgyógyászomnak is mindig megmutatom a friss leleteket.


Így szerintem keress egy számodra szimpatikus nőgyógyászt, nem neki kell értenie ehhez.

Hozzáteszem nekem meglepő módon az állami intézményben lévő hematológust ajánlotta, mert szuper szakembernek tartja. Szóval még extra pénzembe sem került.

2022. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ehhez miért kell extra nőgyógyász? A haematológus írjon véleményt oszt kész.
2022. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, Dr. Varga József…
2022. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne nőgyógyászt keress, hanem hematológust, engem pl a nőgyógyász lekoptatott hogy nem gond, szedjek folsavat, több mutáció is van nekem és van amelyik homozigóta

Ameddig nem kaptam vérhigìtót nem is jött létre terhesség

2022. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért jó, ha a nőgyógyászodnak véralvadási zavara van?


Bocs, nem bírtam kihagyni :)

2022. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!