Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek lombiknál volt beágyazó...

Akinek lombiknál volt beágyazódási vérzése, ET+ hányadik napon és hány napos embriónál?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

ET+hanyadik nap volt arra nem emlékszem viszont mielőtt meg kellett volna jönnie naptár szerint előtte 1 nappal volt ez.

Annyi volt egy kis barnás folt volt a tisztaságin és másnap már semmi nem volt.Nekem már előtte pozitívak voltak halványan a 10-es tesztek ET+6.naptól 5 napos embriókkal.

Aztán menzesz napjára lett pozitív a 25-ös teszt is tehát a barnás dolog után másnap.Ez ET+10 volt talán mármint a beágyazódási maszatolás.

2022. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erről sehol nem találtam infót, hogy lombiknál is szokott e ilyen lenni.
2022. júl. 1. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt.Normális ha van.Onnantól hogy beültetik és sikeres a dolog ugyanolyan mint bármelyik terhesség.
2022. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, beágyazódásos vérzés volt-e, de 5 napos embriókkal ET+2 napon páron órán belül kétszer lezuhant a vérnyomásom, és mindkét ilyen szédelgéses rosszullétem után a wc-n barna nyálkás darabocska (kb. 2-3 mm) távozott belőlem. (Már olyan baromságokat képzeltem be, hogy kilökte a szervezetem az embriókat, pedig hát képtelenség, plusz azok sokkal kisebbek.)

Mindenesetre ilyen barnaságot az első, sikertelen lombiknál nem tapasztaltam, csak a 2.-nál, és ez sikerült.

2022. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?Sikerült?
2022. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos
2022. júl. 13. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj!Következő sikerülhet.Nekem már nem egy lombikom lett sikertelen így vagy úgy de úgy vagyok vele hogy egyszer tuti sikerül.Ha nem itt akkor külföldön.Ha nem akkor meg legalább mi mindent megpróbáltunk.
2022. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon szurkolok Neked!
2022. júl. 14. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!