Lombikosok,3 napos embrio transzfer utan 3 nappal egy kicsit rozsaszines folyasom volt, ez csak a hormonoktol lehetett, vagy a beagyazodastol is?

Figyelt kérdés
Masnap mar csak rendes feher folyasom volt. Most vagyok az ET5 napon.Talan a beagyazodas az tul korai lett volna:(
2014. dec. 8. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még biztos, hogy nem beágyazódás.
2014. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen progipótlást kapsz? Én crinone gélt használtam, annál lehetnek ilyen vérzés, barnázásos dolgok! Nekem egy csütörtöki napon volt a transzferem 3 naposakkal és ott azt mondta a nővérke, hogy vasárnapra már beágyazódnak..., hát nem tudom de drukkolok neked!!:)
2014. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is crinone gelt kaptam, ma vagyok ugye az ET5 napon és ma is van egy ici pici rózsaszín folyàsom. Szóval ez a gel mellékhatása lenne?
2014. dec. 8. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, habár nàlam et+9. naptól jelentkezett ez a fajta barnázás! Nekem 2x kellett naponta alkalmaznom! Többet ezt a gélt nem fogom választani!
2014. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem október végén volt a beültetésem. Két gyönyörű embriót kaptam vissza. Crinone gélt kaptam, és ovitrelle injekciót a beágyazódás segítésére, csütörtökön kaptam őket vissza. pénteken reggel adtam be az első fél ovitrellet, és elkezdtem görcsölni nagyon fájt a derekam. Szombaton reggel volt két csepp vér.... akkor már éreztem hogy nem sikerült. Ha nem görcsöltél, akkor talán csak a katéter miatt volt a pici vér, megsértették esetleg.
2014. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem gorcsoltem egyaltalan. Csak olyan fura szine volt, talan inkabb vilagos narancssarga. az a gaz, hogy beultetes masodik napjatol nagyon kohogok. Meg ez is ellenem van. folyamatosan kohogok, erosen is, mar tiszta izomlaz van a hasamban a sok kohogestol. Szerintem ez is gatolhatja a beagyazodast:(
2014. dec. 9. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi van veled, hogy vagy?
2014. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmi kulonos. A rozsaszines-narancssargas folyas neha-neha meg van, de semmi mast nem erzek. Vasarnap reggel csinalok egy 10-es tesztet. A multkori beultetes utan is az ET12 napon nagyon halvanyan, de kimutatta a pozitivat. Meg 2 nap es meglatjuk mi lesz.
2014. dec. 12. 15:45
 9/12 A kérdező kommentje:
ET 12 napon van egy negativ tesztem:((((
2014. dec. 14. 12:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Most, hogy állsz?
2014. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!