Ma vagyok ET+9 napon és megjött a menstruációm. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hétvége van ilyenkor nem elérhető az orvos, hagyjam abba az injekciókat? A kúpot se tudom így használni. Eddig mindig a progi abba hagyása után jött csak meg. Nem értem :( Kedden lett volna vérvétel.

2022. júl. 2. 08:07
1 2
 1/19 babyboom567 ***** válasza:
ha felhívnád az ügyeletet és megkérdeznéd?
2022. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha a dokit nem is a klinikát biztis fel lehet hívni. Gondolom hétvégén is nyitva van és dolgoznak.
2022. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen sikerült végül, ha nagyon vérzek hagyjam abba a gyógyszereket, de a 14.- nap csináljak testet és azzal telefonáljak....
2022. júl. 2. 08:41
 4/19 anonim ***** válasza:

Elég érdekes hozzáállás a klinika részéről.

Egyáltalán biztos, hogy megjött és nem másmilyen vérzés?

Én nézetnék egy hcg-t magánban. Nekem ET+9. napon már kimutatta, 3 napos embrióval.

2022. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

elég erős, még lehet erősebb is mint a menzeszem szokott :(

Még a normál menzeszemnek sem lett volna itt az ideje. Nagyon el vagyok keseredve. Eddig a progi abbahagyás után jelentkezett csak, ET+ 14-15 körül.

Tanácstalan vagyok most is, szurizzak vagy ne. Lemondjam e a vérvétel időpontot vagy ne.

2022. júl. 2. 23:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Vérvétel időpontot semmiképp ne mond le.Elhiszem hogy elkeseredtél és nagyon sajnálom!Én is lombikos vagyok és megértem mit érzel mondjuk nekem ilyen még sosem volt hogy ET+9.napon megjöjjön a vérzésem.

Milyen szurid van?Progeszteron gondolom.Szerintem folytasd a vérvételig de holnap mondjuk már úgyis tudsz az orvosoddal beszélni és majd ő megmondja mi legyen.Remélem sikerült a vérzéstől függetlenül bár kicsi az esély.....

Minden jót!Ha szeretnéd írd meg mi lett.

2022. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Progreszteron és vérhigító. A vérhigítót most nem szúrom csak a prolutexet.

Nem mondom le, bár egyértelmű sajnos így már.

Köszönöm, jól esik, hogy tanácsaitokkal próbáltok segíteni.

2022. júl. 3. 09:33
 8/19 anonim ***** válasza:
Beszéltél az orvosoddal?Mit mondott?Gondolom menned kell kedden ugyanúgy a vérvételre,nem?Vérzel még?
2022. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Az orvossal nem, csak a klinikával.

Mivel nem értem el őket, írtam emailt is. Aztán később sikerült az intézetet is elérni, azt mondták ha nagyon vérzek mondjam le a vérvételt és hagyjam abba a progi pótlást, majd a 14.nap csináljak tesztet, azzal telefonáljak.

Aztán rá pár órára válaszoltak az emailre is, ott azt írták folytassam a progreszteron készítmények használatát a vérvételig, mert csak az után lehet biztos eredményt mondani...

2022. júl. 4. 15:40
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem folytasd mert ártani nem ártassz vele.1 napon nem múlik már semmi.Menj el a vérvételre is.Én legalábbis biztos így csinálnám.

Aztán meg lesz még aznap az eredmény és akkor leállsz a gyógyszerrel.

2022. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!