Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos kialakulhat 2 hét alatt?...

Pcos kialakulhat 2 hét alatt? Ma voltam nőgyógyásznál aki pcos petefészket látott az uh-n, de az az érdekes hogy az utóbbi 2 hónapban 3x voltam 2 különböző nődokinál ultrahangon egyszer se láttak egy cisztát sem.

Figyelt kérdés
Menstruációm is rendszeres általában 31 napos, más egyéb pcos-ra utaló tünetem sincs se szőrösödés elhízás stb. Peteérésem tuti van ovutesztelek, illetve múlt hónapban volt egy kémiai terhességem első próbálkozós hónapban, azután kb 14 napig tartott a vérzésem lehet hogy a kémiai terhesség miatt alakultak ki ciszták a petefészkemben? Tudom a labor a tuti, megyek is legközelebbi ciklus 3. Napján. De egyszerűen nem tudom elhinni hogy 2 nőgyógyász se látott pcosra utaló jelet, vagy azt hogy ez 2 hét alatt alakult ki volna nálam.
2022. júl. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kb. 20 dokiból, aki valaha megvizsgált, 2 volt, aki PCOS jellegű petefészket állapított meg nálam. A többi nem.

Végül egy olyan, akinek adok is a tudására, ezt kizárta. A petefészkemet ő is látta akkoriban, amikor 1-1 ezt vélte diagnosztizálni.

A reprodukciós intézetben, évekkel később sem találták PCOS-nak a petefészkeim, és az AMH szintem sem volt magas, pedig akkor irreális értéket kellett volna mutatnia, tudtommal.

2022. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem értem akkor honnan veszik hogy pcos, énis láttam az uh-n apró fekete pontokat nem lehet hogy az éretlen tüszőket látta ugyanis ovu előtt vagyok?
2022. júl. 11. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi dokim szerint valószínű, hogy a pici, nem érett tüszőket nézték be annak. De a PCOS jellegű petefészeknél kérges rétegként kéne lenniük ezeknek a petefészek falán.
2022. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre jovoheten elmegyek egy 4. Nodokihoz is mostmar kivancsi vagyok😃
2022. júl. 11. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A PCOS ilyen, a ciszták jönnek, mennek. Vérvételből derül ki, hogy az vagy-e, és az lehetsz akkor is, ha nincsenek cisztáid.
2022. júl. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!