Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg biokémiai terhesség?...

Bonami kérdése:

Tényleg biokémiai terhesség? Mikor lesz negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Eletemben elosszor pozitiv lett a tesztem 15.jul. Mivel lombikos vagyok es azt vartam h megjojjon, behivtam a klinikara, h ilyenkor mi van, hova is kene magam berendelni. Vegul az lett h hozzajuk verre, azzal h a pozitiv eredmeny utan megyek a sajatomhoz es ha kell valami gyogyszer mar o irja ki, mert ekkor mar volt enyhe barna folyasom. Masnap megjott, 2 napig tartott, azota picit maszatolok. A hcg hetfon 20 lett, es mivel tudom h 25.jun voltunk utoljara egyutt, meg a verzes miatt is h ez nem okes. Berendeltek 2 hetre ra ujra verre, azzal h ha verzek fekudjek. Szerdan csinaltam nappalibol egy tesztet es pozitiv lett, erosebb mint amit hetfon teszt elott reggel csinaltam. Elegge megijesztett, mult honapban is biokemiaim volt, 2x voltam veren, de mivel teszteltem a kontroll ver elott mar lattam h lathatoan halvanyodik, mig vegul a kontroll napja elott, mar csak olyan kepzeletbeli csik lett. Hivtam a normal nogyogyaszomat, mondtam mi van, mikor mehetnek, vagy egyaltalan mennyek-e vagy tul reagalom. Mivel csak a noverkeig jutottam, aki kb lezarta azzal a dolgot h o nem tudja. Lenyeg h 27re kaptam idopontot. Ismerosom tanacsara elugrottunk a surgossegire. A hcg-m 35 volt, a doki nagyon kedves volt, es vegre valaki utannaszamolt h ez tenyleg nem lehet ok ilyen eredmenyekkel. Latni mondjuk semmit nem latott, mondta h 1000 alatt meg a mehenkivulit se latna, de mivel a nyalkahartya alacsony volt, mondta h ott tuti nincs semmi, ez is biokemiai lehetett, es kaptam injekciot h teljesen kitiszuljak. Ma teszteltem, most elosszor 25-sel delutanibol a lelki bekem vegett. De meg mindig pozitiv. Mikor lesz ez vegre negativ, hisz az a hcg olyan keves volt.

2022. júl. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kiürült, kb a következő vérzésed 3-4. napján.
2022. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor is ha csak ilyen semmi szamokrol beszelunk? H 20 meg 35? Azert is probaltam 25os tesztet, mert a szerdai eredmeny volt a 35, es meg napkozben is befogta. Nagyon halas vagyok a valaszodert, de ez szemelyes tapasztalat? Mert ertem en h ilyen 800-1000 hcgnel eltart, de ilyen eredmenyeknel is?
2022. júl. 22. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A saját tapasztalatom: a kimaradt vérzés napján volt egy halvány, de azért egyértelműen látható pozitív tesztem. 2 nap múlva újra teszteltem, nem erősödött. Aztán napról-napra gyengébb lett. Végül egy hét késés után kezdtem vérezni. Akkor az én tesztem már negatív volt. Jó erős, 10 napos vérzésem volt. Utána fordultam orvoshoz. Akkor már semmit sem látott. Nálam magától rendeződött a dolog.
2022. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a kimaradt mensim után 1 héttel teszteltem pozitivat. Rá 6 napra kezdtem verezni, doki már nem látott semmit UH-n. Rá 2 hétre lett negatív tesztem, a következő esedékesig meg végig halvány pozitív volt. Magától tisztult nekem is.
2022. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia nekem ugy alakult ,hogy 30as hcg szint után 3 nappal megjött és vége is lett a dolognak.

Viszont volt monitorozva missed után a hcg es amugy egy predi 6 hcg még mutatta nagyon halványan. Szóval pici hcgt is sokáig képesek mutatni.

2022. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!