Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg egyre kevesebb baba...

Tényleg egyre kevesebb baba születik a tapolcai pri Ben?

Figyelt kérdés
Egyre több rossz véleményt olvasok és hallok. Bizonyos dolgokat nem vesznek észre ha baj van stb...

#Tapolca pri
2022. júl. 29. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
pl??
2022. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évek óta figyelem a statisztikájukat, rengeteget javult.

Azért, mert a sikertelenek hangosabbak, és épp olvastál/hallottál több ilyenről is, az nem reprezentatív.

Nekem egy ismerősömet leszámítva, akinek teljesen esélytelen volt saját petesejttel a lombik (ezt a 3. sikertelen után derítették ki), minden ismerősöm, aki odajárt, babás lett, valakinek már 3 gyereke van így. Nagy örömömre én is a sikeresek táborát erősítem.

Én sok év után épp azért vágtam bele idén a lombikba, mert láttam, hogy a pár évvel korábbi statisztikájukhoz képest milyen magas a sikerráta.

Sok a beteg, de nincs várólista, tény, hogy nincs sok idő egy páciensre, de minden kérdésemre választ kaptam, alaposan kivizsgáltak. Aki persze azt akarja, hogy alkalmanként 1 órát pátyolgassák a lelkét, az elégedetlen lesz.

2022. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mi még kezdők vagyunk és inszemezünk csak hát bizonytalan az ember. 3.lesz nekünk. Igazából velem eddig mindenki jó fej volt. Amit kérdeztem válaszoltak rendesen bár 1 doki van akinél úgy érzem nyom ki az ajtón. Nagyon remélem a pletykák nem igazak. Persze nem is kell 1 órát pátyolgatni csak mondjanak el mindent és válaszoljanak rendesen. Ja és sikeres legyen 😀
2022. júl. 29. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Az inszemnél eleve kisebb a sikerre az esély. Nekem azokat nem ott, hanem még anno a megyei kórházban csinálták.

Szerintem a sikeresség nem pletya kérdése. Ez statisztika. Pl. én is, ha most ismerősi kör alapján akarnék statisztikázni, mondhatnám, hogy 90% a siker, ami éppúgy hiteltelen.


Nézd meg az oldalukon az Aktuális eredményeink részt, és ott találod a 2021-es adatot.

2022. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van tőlük füzetem, amiben 2020-as adatok szerepelnek. Még itt is látszik, hogy 1 év alatt is javult a lombik statisztika, ha a weblapon lévő 2021-essel hasonlítom össze.

(Egyedül a 2db, 3 napos, korai embriótranszfernél van csökkenés, de kevesebb eset is volt abból, mint az előző évben. Az 5 napos blasztociszták beültetésére törekednek, a 3 naposakat főleg már csak azoknál alkalmazzák, akiknél eleve rosszabbak az esélyek, így nem csoda, ha ez a sikerességben is megmutatkozik.)


Klinikai terhesség embrió transzfer:

2020: 33,47%

2021: 35,70%


Terhesség korai transzfer esetén 1 embrióval:

2020: 10,52%

2021: 10.64%


Terhesség korai transzfer esetén 2 embrióval:

2020: 33,71%

2021: 26,44%


Terhesség blasztociszta transzfer esetén 1 embrióval:

2020: 17,64%

2021: 36,20%


Terhesség blasztociszta transzfer esetén 2 embrióval:

2020: 45%

2021: 50%

2022. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!