Mennyire van felnivalom? Tegnapi nap folyaman talaltak egy 35mm es ureges cystat a petefeszkem mellet. Megoldogik magatol? Valkinek volt mar hasonlo?

Figyelt kérdés

Babaprojektben vagyunk ferjemmel. Tegnap voltam nogyogyasznal talalt a petefeszkem mellet egy 35mm es

parovarialis simplex cystat. Azt mondta nincs vele teendo 1 honap mulva kontroll. Feluleti kezelesre kaptam cataflamot ha fajna a petefeszkem. Van okom aggodni?

Pontos okot nem tudott mondani. A adoki mitol jott ez elo. Ugy felek megcsak 24 eves vagyok. Soha nem volt cystam.

Ez befolyasolhatja a babaprojektet?



2022. aug. 30. 10:28
 1/4 anonim válasza:
49%

Elsőnek tanulj meg helyesen írni, mert szégyen, ahogy írsz.

Kettő, a fentieket, valódi szakembertől kellene megkérdezned.

Három, mi köze van a fent említetteknek a közoktatáshoz?

2022. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem kepzeld el... Nem azert irtam ide hogy a magadfajta parasztokat hallgassam hanem megnyugtatast vartam hogy masnak is volt mar hasonlo baja es nem lett siras a vege. A dokim meg nem mondott semmit csak hogy varjunk ezek a cystak jonnek mennek altalaban.

De koszi szepen a valaszt legkozelebb inkabb tartsd meg magadnak a bunkozasodat. Mert az ilyen stilusu emberekre senkisem kivancsi.

2022. aug. 30. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt mar tobbszor cisztam. Amit tudni kene hogy milyen cisztaid vannak.

Lehet csokiciszta, pco miatti. Nalam akkor volt ha nem nem repedt meg a tuszo. Es minden alkalommal tavozott a menstruacioval.

Mivel 1 honapra hivtak vissza igy gondolom nalad is ez lesz. Ez természetes es nem kell aggodni.

2022. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha "sima" ciszta általában menstruációval távozik, azért kell vissza menned 1 hónap múlva.


Ha nem távozik akkor másfajta ciszta, a leggyakoribb az az endometrióma, ami nagyon nem jó hír babaszempontból, mert ritka hogy mellette természetes úton összejöjjön. Műteni szokták, vagy lombik.


De egyelőre szurkolj hogy eltűnjön magától.

2022. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!