Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg ekkora a gond nálam?...

Tényleg ekkora a gond nálam? (férfi)

Figyelt kérdés

Nem jön össze a baba, jó eséllyel miattam. Elmentem az összes lehetséges kivizsgálásra, utána andrológustól kértem szakvéleményt. A spermakép lehetne jobb is, de abszolút nem a lehetetlen kategória, viszont a dns fragmentációm 28% körüli, ami a doki szerint nagy probléma mert lombik során erre nincs befolyásuk. A többire van, de erre nincs, és ha ez rossz akkor a lombik is nehezített pálya. Éppen csak azt nem mondta ki, hogy meddő vagyok.

Na már most, 25% a felső határ, ehhez a képest szerintem a 28% az nem őrjítően sok ami ráadásul vitaminokkal szabályozható. A másik, hogy kicsit utánaolvasgattam ennek, és nem egy férfinál olvastam ilyen 80% körüli eredményeket amit aztán helyretettek és baba is lett végül.


Akkor nekem a 28%-ról miért beszélt így? Életkedvemet elvette. Jó, ezek a tények én értem, de mint kiderült ez javítható, ő meg beszél nekem itt nehezített pályákról.



2022. szept. 10. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Feleségedre mit mondtak,nála mi a helyzet?
2022. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túl sok vizsgálata nem volt, vagyis ezt nem tudom pontosan megítélni, hogy mi számít alaposnak, de kellett neki pár véreredmény és volt egy UH. Ennyiből kiderült, hogy nála nincs gond.
2022. szept. 10. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kikérném egy másik orvos véleményét is
2022. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért, mert elmondta őszintén, hogy nehezített a pálya, nem azt jelenti, hogy lehetetlen. Végig kell csinálni a lombikot, addig pedig amin lehet segíteni vitaminnal vagy bármivel általad, azt tedd meg.
2022. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!