Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Üdv 8 éve próbalkozunk a...

Üdv 8 éve próbalkozunk a férjemmel sikertelenül.Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok 8 éve próbalkozunk a férjemmel voltunk kivizsgáláson a mensz csak tablettával jön meg (duphaston)ezen kivül nálam minden rendben van lehet ez az oka annak hogy nem jön össze a baba?A férjemnek kevés a spermája 50%-al kevesebb mint kellene hogy legyen és lassúak is.A Folandrolt írta fel a doki 3 hónapja szedi szerintetek van esély a babára? Van valami gyorsabb vagy jobb gyógyszer esetleg szerintetek mit lenne érdemes ki próbalnunk?

2022. szept. 15. 04:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Aha...
2022. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

es 18 eves korod ota probalkoztok? persze...


ha megsem troll a kerdes, orokbefogadason elgondolkoztatok mar?

2022. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem viccelődnék ilyesmivel igen 18 évesen házasodtam és azóta is próbalkozunk örökbe fogadást csak a legvegsőbb esetben szeretnénk ha már tényleg nincs más esély.
2022. szept. 16. 10:27
 24/27 Zsutyi ***** válasza:
100%

Attól hogy a férjed spermaszáma nem jó, attól még lehet babátok, igaz természetes úton nagyon kevés. Az hogy neked csak gyógyszerrel jön meg, az nem egészséges!! Nekem is csak azzal jött meg, nem volt peteérésem!!

Sajnos azt kell tanácsoljam, hogy keress fel egy meddőségi központot. Ott azzal fogják kezdeni, hogy leveszi a 3.és 21.napi hormonsorodat, férjének újabb spermavizsgálat, ezután elmondják mik a lehetőségeinek.

Mi 7 évig próbálkoztunk, de 1 év sikertelenség után mentünk meddőségibe és most sikerült, hosszú és megpróbáló időszak elteltével 14 hetes iker kismama vagyok.

2022. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm és szívből gratulálok🥳
2022. szept. 16. 15:34
 26/27 anonim ***** válasza:

Mindenképp menjetek el meddőségibe csak ott tudnak segíteni ha mindkettőtöknél van valami "gond".

Ha valóban ilyen fiatalok vagytok akkor így nem olyan sok a 8év mert bőven időben vagytok de most már kezdjetek vele komolyan foglalkozni ha babát szeretnétek.Ne menjen el több év "hiába".

Nekünk is sok idő elment azzal hogy orvostól orvosig jártunk,mégsem találtak nálunk semmit, idén van 8 éve hogy próbálkoz(t)unk a babával de most már 14 hetes vagyok :)

2022. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fiatalon (vagy barmilyen idosen is) ha csak gyogyszertol jon meg... arra hogy gondolhatod h nalad minden rendben????
2022. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!