Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jött meg a mestruáciom...

Nem jött meg a mestruáciom több mint 2 hónapja. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez elött 5 évvel PCOS-sel dignosztizáltak, fogamzásgátlót kellett szedjek. Ebben az év Junius 29dikén abba hagytam, másnapra megnis jött. Utánna Augusztus 2-dinkán is mejöt de azóta semmi.

Voltam 2 hete nögyogyásznál. Látot egy 13 mm tüszöés hogy kicsit vastag a méhfalam, mondta menjek vissza jövöhéten. Vissza mentem es még több tüszöm lett. Azt mondta kezdjek el diétazni és nézessem meg cukor betegségre hajlamom van-e.

Na de most Oktober 7diken reggel volt egy vilagos barna folyásom estére már jó sötet lett, de szombatra reggelre semmi sem volt. Munka után este volt egy kicsi piros vérzésem(ami csak a wc papiron latszodot) azóta semmi.

Normális szexuális életet elünk a férjemmel.

Az a kérdésem, hogy valakinél fordult-e elö ilyen probléma, és babája lette?

A tesztjeim eddig negativak voltak. Most a barnázás es pecsételö vérzés utan nem csinaltam.

Köszönöm elöre.



2022. okt. 13. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, egy évig nem volt menzeszem, mire olyan orvoshoz kerültem, aki azt mondta, mint a tiéd, hogy diétázzak, mozogjak. Ő a paleolit diétát ajánlotta, de igazából bármelyik jó, amelyiknél a magas glikémiás indexű ételeket és italokat kiiktatod. Illetve megtanultam az aviva tornát, ez hormontorna, elég erős hatása van, ezért oktatótól érdemes megtanulni, mert nem mindegy, hogyan végzed. Én az életmódváltás óta teljesen tünetmentes vagyok, az összes cisztám felszívódott, rendszeres lett a menzeszem, és többet fogamzásgátlót az életben nem vagyok hajlandó szedni.
2022. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és lett két gyerekem is.
2022. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugodtam :)
2022. okt. 13. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pcos vagy. A fogamzásgátló csak elfedi a tüneteit és ront rajta.

Sürgősen keress egy endokrinológus. Az inzulinrezisztenciádat kell kezelni.

2022. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!