Mennyi esély van rá hogy valaki az alábbi körülmények között teherbe essen ?

Figyelt kérdés

1: 42 éves

2: policisztás petefészkei vannak

3: terhességi teszt nem mutatja ki

4: egyetlen próbálkozással sikerül

5: méhen kívüli terhesség



2022. nov. 6. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a terhességi teszt nem mutatja ki, ritka, mint a fehér holló.


Ezt a méhen kívülit nem értem.

Volt már méhen kívüli, vagy hogy van-e esély rá?

2022. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A méhen kívüli alatt azt értem hogy a petevezetékben volt a magzat
2022. nov. 6. 08:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Méhen kívüli terhességre mindig van esély kortól függetlenül.
2022. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés hülyeség úgy ahogy van. Pl. 5. pontnak mi az értelme? Ha éppen méhen kívüli terhességed van, akkor nem fogsz teherbe esni, de gondolom nem ezt akartad kérdezni.
2022. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a teszt negatív és félsz, hogy azért nem mutatja ki, mert méhen kívüli? Kimutatná akkor is, mivel a HCG akkor is termelődik, ha rossz helyre ágyazódott be. De ha biztosra akarsz menni, menj el vérvételre magánlaborba, kb. annyiba kerül, mint egy drágább teszt. De extra ritka, hogy egy terhességet nem mutat ki a teszt (amit kb. 16 nap után az aktustól vehetsz biztosra kevésbé érzékeny tesztekkel).

PCO meg általában együtt jár IR-rel, így endokrinológus, diéta, nagyon szigorúan rendszeres mozgás... ha teherbe szeretnél esni. 40 év fölött meg a statisztika olyan 8 ciklus.

2022. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ritka értelmetlen kérdés.

A teherbeesést az első kettő befolyásolja, a másik három nem.

2022. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ertem lehet velem van a gond.

Mit nem mutat ki a terhesegi tesz?

Mi sikerul egyetlen probalkozassal?

Hogyan erted hogy mehen kivuli terhesseg? Mert azt kerdezed hogy mennyi az eselyed a terhessegre.

2022. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen 0, de ahhoz közeli.
2022. nov. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jó látom sokaknak nem jött át. A páromnak inzulin rezisztancia problémája van, az doktor szerint ez miatt vannak policisztás petefészkei, ami véleménye szerint azt eredményezi hogy szinte lehetetlen teherbe esnie. Nekünk viszont első alkalommal sikerült teherbe ejtenünk, amiről a doktor véleménye miatt gondolnám hogy nagyon kicsi volt az esély, főleg akkor ha első próbálkozással sikerül. Ez mellett arra is nagyon kicsi az esély hogy valakinek olyan méhen kívüli terhessége legyen ami teljesen tünetmentes
2022. nov. 9. 08:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ìgy màr èrtem. Az hogy nem teljesen jön àt, nos nem az èn hibàm. Honnan tudnàm hogy mi a baja? Fèlszavakbol meg nem fogom èrteni. Ès a kèrdèsed is....

Teherbe eset, mèhenkìvűl sajnos. Mennyi az esèly? Most tèleg azt kèrdezed? 50% Ès nem azèrt mer valami baja van, mert ez egy egèszsèges nő nèl is megtőrtènhet. Nem kell feladni. Ha most teherbe eset akkor, ott van 50% hogy megit sikerülhet. Hasznàljatok ovulàcios teszt. Abbol tudjàtok meg hogy mikor van pete èrès.

2022. nov. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!