Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek a vizsgálatok elevülnek? ...

Ezek a vizsgálatok elevülnek? Ha lesz eredménye a férjemnek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2 éve próbálkozunk hagyományosan, csak a covid miatt nem nagyon lehetett vérvételre sem eljutni. Végül én fél éve átestem a vizsgálatokon, átjárhatóságin és kiderült a férjemnél van a gond. Decemberben lesz kontrollja. De akár mi is lesz az eredmény már nem akarok várni. Hogy kezdjük el a lombikot? Ha fél éve voltak az én vizsgálataim azok még jók?

2022. nov. 7. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi klinikára jelentkezzetek be, ott majd elmondják hogy kérik-e a te vizsgálataid megismétlését.
2022. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jelentkezzetek meddőségi klinikára, könnyen lehet, hogy sokat kell várni az időpontra.
2022. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy éven belüli eredményt el szoktak fogadni :)
2022. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meddőségiben egy éven belüli eredményt fogadnak el.

Amiket nekem évente kellett ismételni, vérvétel (páromnak is) adott beutalót azt helyben levették.Rákszűrés,2 egyéb szűrés, páromnak sperma vizsgálat.

Persze megvolt már az átjárhatósági,egy időn után méh tükrözés és egyéb vérvételek is voltak nekem.


Kérj mielőbb időpontot mert biztos lesz pár hónap mire tudtok menni első konzultációra,ott majd megmondják szükséges-e még valamilyen viszgálat vagy mire kezelés lenne lehet újra kellenek neked is a vizsgálatok.

2022. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!