Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 73-as hcg érték az nagyon...

73-as hcg érték az nagyon alacsony kerek 4 hetesen?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A labor leleten van írva meghatározott tartomány, azt kéne fegyelembe venni első sorban. A másik meg az, hogy a hcg szintet mindig több mérés alapján egymáshoz viszonyítva kell értelmezni. Nem mindegy, hogy az előző ennél magasabb volt, vagy alacsonyabb. De ezt bizonyára az orvos is elmondta neked, csak nem figyeltél rá, vagy nem hittél neki.
2022. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az első hcg vérvételem ez. Ma este megyek a dokihoz így még semmit nem mondott.

Azért ijedtem meg mert 3 éve a kislányommal ugyanezen a napon (14.dpo) már 221 volt az értek és ezt ahhoz képest keveslem

2022. nov. 9. 13:58
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

1 hcg tesztből nem lehet tudni.

Azt sem értem minek rohansz orvoshoz.

2 nap múlva csinálj egy hcgt és ha duplázodik akkor van remény.

2022. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mert az orvos kérte hogy menjek inszem utáni 14.napon hcg vérvétel eredménnyel.

Ez a protokoll nálunk, nem én találtam ki.

2022. nov. 9. 14:16
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
4 hetes vagy, a doki semmit sem fog látni, akkor minek mész most? Van valami orvosi indok arra, hogy rögtön hcg vérvételre mentél, vagy szimplán azt gondolod, hogy attól tergesebb leszel?
2022. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Jé tudsz érdemben válszolni.

De neked is tudnod kéne hogy elindult egy terhesség de ennyiből nem megállapítható hogy élő,egészséges terhesség lesz.

2022. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ha az orvos ezt az utasítást adta, írjam fölül?🤣🤣🤣🤣

Ez a protokoll a reprodukciós eljárásban nálunk.

Ez annak idején is így volt amikor az első babámat vártam.

Hcg vérvétel a 14.napon, aztán 6 hetesen UH. A vérvétel csak azért kell mert nem bízzák az emberre hogy az otthoni terhességi tesztekkel döntse ezt el, mert aki terhes akar lenni az a 10.negatív tesztet is képes pozitívnak látni😂😂

A tesztem full pozitív. Viszont magasabb hcg-re számítottam az alapján. Csupán ennyi.

De látom kár volt feltenni a kérdést, mert itt mindenki olyan okos hogy orvos sem kell…..

2022. nov. 9. 14:46
 8/19 A kérdező kommentje:
A másik indok pedig hogy veszélyeztetett terhes vagyok(és voltam máskor is), amint jelzi a vérvétel a hcg-t másnap táppénz a szülésig. Ezért is fontos hogy legyen hcg.
2022. nov. 9. 14:55
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
De, kevés. Valószínűleg kémiai lesz.
2022. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Doki szerint tökéletes! Holnaptól táppénzen pihen a pocakban és fejlődik szépen🥰🥰🥰
2022. nov. 9. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!