Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony hcg szint 12 hetesen?

Alacsony hcg szint 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk kombinált teszten, ahol a szabad b-hcg MoM értéke 0,27 lett. Azt mondták, hogy ez kb. negyede az ilyenkor szokásosnak és nem kell megijedni, de jelezzem az orvosomnak. Egyébként alacsony kockázat jött ki mindenre. Az orvosom annyit mondott, várjuk meg a Nifty eredményét. Lett valakinek esetleg ennyire alacsony a hcg értéke? Mit jelenthet?
2021. nov. 3. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit jelent, de most megnéztem az enyémet, az 0.57 és nem mondtak semmit pedig ha neked negyede mint amennyinek lennie kellene akkor nekem a fele 🤷‍♀️


Megnéztem a lányomnál is vele két éve 1.2 volt... Hát fene tudja nekem nem mondták h baj lenne

2021. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Remélem nem lesz semmi baj, mert a babával egyébként ultrahangon minden rendben volt, korának megfelelő a mérete is.
2021. nov. 3. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Egyébként elkezdtem este olvasgatni és ahogy kivettem bar nem egyértelműen van leírva, de az a problemasabb ha nagyon magas a szabad beta hcg.


Egyébként nálam is alacsony kockázat jött ki (ha ez számít mindkét gyereknél 1:10000 volt)

2021. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
beta hcg magas az télleg veszélyes,baj.nálad semmibaj nincs
2021. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én inkább attól tartok, hogy ez az alacsony hcg szint esetleg valami más komolyabb probléma miatt lehet-e? Pl. lepényelégtelenség, ilyesmi. De akkor meg gondolom nem lenne korának megfelelő méretű a baba. Mindenesetre megyek magánvérvételre hétfőn, nézetek hcg-t.
2021. nov. 4. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Irj majd mi lett
2021. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben!
2021. nov. 4. 21:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg is jött a mai vérvétel eredménye. Ma vagyok 13 hetes és 30379 IU/L lett a hcg. Megnéztem egy táblázatot és igaz, hogy közelíti az alsó határt, de benne van a tartományban, így meg is nyugodtam. Valószínűleg az alacsony MoM érték is ennyit jelenthetett, hogy a legtöbb embernek ilyenkor ennél magasabb, de úgy látom, attól még az enyém is jó.
2021. nov. 8. 22:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper köszi h megírtad. Nincs akkor miért izgulni nem lesz gond én 15 hetes vagyok most
2021. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!