Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR-esként terhesség? IR-es...

IR-esként terhesség? IR-es vagyok és nagyon félek hogy nem fog összejönni a baba, még a kapcsolatunk elején vagyunk, ezért nem jön szóba, és a páromnak már van gyereke, de nagyon félek hogy nem tudok majd teherbe esni.

Figyelt kérdés
Ilyenkor ki mit csinált? Mennyi ideig próbálkoztatok?

2022. nov. 18. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Teherbe lehet esni IR-esként is. Főleg ha tartod a diétát és rendszeresen mozogsz.
2022. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ir-es vagyok

Ahogy 1 írja, tartom a diétát, sportolok. Mind a 2 gyerekem az első hónapban fogant

2022. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ilyenkor érdemes várni a babával vagy minnel hamarabb próbálkozzunk?
2022. nov. 18. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Így van, sikerülhet! Csak ne görcsölj rá.. tudom hogy nehéz nem izgulni de próbáld elengedni kicsit magad.:)

Én is nagyon izgulós típus vagyok, de pont amikor azt mondtam hogy na jó majd lesz ami lesz amikor lesz, akkor sikerült 😁

2022. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezt most hogy érted?! Tr írod, a kapcsolatotok elején vagytok. Még szóba se jött. Akkor hova akarsz próbálkozni?


Majd ha eljőn az ideje, majd ha mind a ketten egyformán akarjátok, na majd akkor ráérsz ezen gondolkozni

2022. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Endokrinologus felirt gyogyszert es fel ev pihenot kert probalkozas elott. Egybol osszejott
2022. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Akkor próbálkozzatok, ha már babát szeretnétek. Addig pedig tedd rendbe a betegséged: diéta, mozgás, ha kell gyógyszer. Hőmérőzéssel kiismerheted a ciklusod (ha most nem szedsz fogamzásgátlót). Nem valószínű, hogy egy jól kontrollált IR akadályt jelentsen, főleg, ha tisztában vagy a tested működésével.
2022. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
IR-es vagyok, spontán, véletlenül lettem terhes az első gyermekemmel. Problémamentes volt a terhességem.
2022. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is IR-em + Pcos.

Nálunk 1 év próbálkozás után derült ki ez. De hiába tartottam a diétát nem jött össze csak inszemmel.

Viszont ha még szoba se került a baba téma akkor most a helyedbe arra koncentralnek hogy addigra rendbe rakjam ezt.

2022. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!