Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatotok a...

Mik a tapasztalatotok a ClearBlue digitális tesztnek a hét számlálójával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most 2-3 hetet mutat, miközben elvileg 7 hetes terhes vagyok. 2,5 hete, a nem várt napján 1-2 hetet mutatott. (A fogantatás egészen biztosan 4-5 héttel ezelőtt történt)

Jövő héten megyek dokihoz, nyilván akkor kiderül, mi a helyzet, csak kíváncsi vagyok, kinek mennyire mutatott pontos eredményt a hétszámláló, van-e okom aggódni?



2022. jún. 10. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A fogantatástól eltelt időt jelzi, nem a terhességi heteket.
2022. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom, ezért aggaszt egy kicsit a dolog, mert mindenképpen 3+-ot kéne jeleznie, akárhogyan számolom. A fogantatás is bőven 3 héttel, sőt inkább 5 héttel ezelőtt történt, de legjobb esetben is 4 héttel ezelőtt. 2,5 hete is már 1-2 hetet mutatott, az elmaradt menstruáció első napján a teszt.

Aztán lehet, tök feleslegesen aggódom és nem kellene ezt ennyire komolyan venni, nem tudom. Gondoltam, megkérdezem, volt-e már valakinek hasonló tapasztalata, hogy fiatalabbnak mutatta a teszt a terhességet, de aztán az orvosi vizsgálatnál minden rendben volt.

2022. jún. 10. 22:07
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, nálam ez volt. Nekem 1-2 hetet mutatott a késés napján, pedig mint később kiderült, jóval korábban is fogant. Nem lett baj.
2022. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok. Én utánaolvastam és nem pontosak ezek a számok. Ha jól emlékszem (de ez nem biztos) 70%, hogy eltalálja.
2022. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most némileg megnyugtat.
2022. jún. 10. 22:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt: a késés napján 2-3 hetet írt.
2022. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent rajta a szam.
2022. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kőbe vésett


Nekem mondjuk nagyon alacsony a hcg a vizeletemben, véremben is terhesen ( nincsenek is kellemetlen tüneteim sosem)


Nekem tuti kevesebb terhességi hetet jelölne.

2022. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A hcg szint alapján írja ki a terhességi heteket ez a digitális.Attól hogy 2-3 hetet ír az semmi bajt nem jelent ugyanis széles skálán mozog a normális hcg szint az elején.Erre ne alapozz és főleg ne pánikolj mert felesleges.

Akkor lehetsz ideges ha az orvos mondja hogy gond van.Egy ilyen teszt alapján nem lehet megmondani semmit sem.

2022. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!