Lassan egy éve nem jön a baba, ki szeretném próbálni a méhpempő kapszulát, de nem teljesen azt sikerült vennem. Beszedhetem azért?

Figyelt kérdés

Ma a rossmannban találtam egy KLIMOVIT nevű vitamint ami méhpempőt tartalmaz, de csak otthon vettem észre, hogy ezt klimaxra alkalmazzák...

Hatóanyagai:150mg magnézium aszparát tetrahidrát, 40mg méhpempő, 5.25mg E vitamin.


Beszedhetem szerintetek teherbeesés céljából, ha még közel sincs a klimax? Lenne így valami rossz hatása?



2022. nov. 21. 14:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amiket még szedek: folsav, kalcium-magnezium-cink-d3 kapszula, vas, barátcserje kapszula, aszkotbinsav, béres csepp..
2022. nov. 21. 14:40
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
1 év után ne cseppeket kezdj el szedni, hanem menjetek kivizsgálásra az inszeminációra. Legrosszabb esetben közben összejön, de felesleges a csodát várni, ha 1 év alatt nem sikerült
2022. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
1 év után orvoshoz menj kivizsgálásra, ne csodaszerektől várd a megváltást.
2022. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

"Beszedhetem szerintetek teherbeesés céljából"

Teherbeesés céljából mást csinálj, azt se szájon át.

Viccet félretéve még 1 szavazat q kivizsgálásra. Ne ilyen sz@rokra verd el a pénzt.

2022. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy ártson, de valóban nem helyettesíti az orvosi kivizsgálást. Ha petevezeték-elzáródásod van, vagy akármi, azt nem fogja semmilyen csodaszer felszabadítani.
2022. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Először a párod menjen el andrológushoz. Adjon spermamintát.

Minden normális nőgyógyász ezzel kezd.

2022. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, eddig reménykedtem, hogy összejön természetes módon.. De amúgy igen, van már időpontom, megyek kivizsgálásra.. Csak szeretnék minden tőlem telhetőt megtenni és sok jót olvastam a méhpempőről. És nem szívesen dobnám ki ezt a vitanint, ha már ész nélkül megvettem..
2022. nov. 21. 15:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak te menj. Sőt, valószínűleg a doki fogja tőled kérni a párod eredményeit.

Ő hajlandó elmenni?


Általában fizikális vizsgálat, mintaadás és ultrahang van a férfiaknak.

2022. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha az orvos így rendelkezik, akkor igen, ő is el fog menni. Annyira kiborító, hogy ilyen fiatalon nem akar sikerülni, másokra meg ránéznek és terhesek lesznek.. Rettentő szar érzés
2022. nov. 21. 18:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az orvos így rendelkezik, akkor igen, ő is el fog menni."

Miért csak akkor? Ő nem akar gyereket?

2022. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!