Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fagyasztott embriók és szoptat...

Fagyasztott embriók és szoptatás dilemma?

Figyelt kérdés
Friss beültetésből van egy két éves, négy hónapos csodánk, akit szoptatok. Szeretnénk még testvért, amire meg is van az esély,mert van lefagyasztva embrió ugyanabból a kezelésből. Nehéz dolog eldönteni, hogy abbahagyjam e a szoptatást már, mert szeretném ha a kis fagyoskodók is kapnának esélyt, de nehéz a kislányomtól elvenni az anyatejet..nem vagyok fiatal már, ez is zavar..járt valaki hasonló cipőben? Hogy sikerült dönteni?

#szoptatás #Fagyasztott embrió transzfer FET
2022. nov. 28. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, mi az összefüggés? Nem lehet beültetni, amíg szoptatsz? Vagy mi?
2022. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Kérlek ne vedd bántásnak, de gondold végig logikusan. Szeretnél még egy babát? Elengedhetetlenül szükséges egy majdnem 2és fél éves gyereknek az anyatej?
2022. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Lombiknal nem kockaztatnek a szoptatassal kapcsolatban. A masodik terhessegem elejen en is leszoktattam a fiam a cicirol, mert brutalis gorcsoket okozott. Kesobb meg a mellbimboim fajtak, majdnemhogy elviselhetetlenul a terhesseg vegeig, szoval sehogy nem ment volna a szoptatas, igy nem banom, hogy meg az elejen, amikor tobb erom volt, levalasztottam.

Sirt erte, igen, 1,5 eves volt akkor. De nem hetekig uvoltott, 4-5 ejszaka volt igazabol nehez, utana mar nem. Nappal meg szerencsere konnyen el tudtam terelni a figyelmet.

2022. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez egy olyan dolog amit teljesen neked kell eldönteni semmilyen befolyást nem látok az iránt, hogy más hogyan cselekedett.

Azt kell eldöntened mi a fontosabb, a jelenlegi gyermeked szoptatása, vagy az aggódás a korod miatt egy új gyermek vállalása esetén.

DE, (ha csak nem iskolás koráig szeretnéd szoptatni) akkor azért ez nem olyan sok idő. Feltételezem azért óvodáig leválasztanád.

2022. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Most ezt komolyan itt kell megszavaztatni?

Nekem már a fogalmazás is gáz

2022. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
1-es: a szoptatás adott esetben vetélést okozhat, ezért nem javasolt terhesség alatt.
2022. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ekkora gyereknek már nem szükséges az anyatej. Előbb-utóbb le kell szoknia róla (gondolom nem akarod szoptatni óvodás korában is). Ha szeretnétek kistestvért, akkor ez legyen a fontosabb.
2022. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell egy lassan 2 és fél éves gyereket szoptatni?
2022. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ekkora gyereket szoptatni már a legtöbb anyának terhes feladat. Szóval ha ezt idegenekkel akarod megszavaztatni, akkor én is arra hajlok, hogy ha neked macerás, kezd el leszoktatni. Szóval ha úgy érzed sok, akkor tényleg az, valószínűleg kimerültél. Kistesó tervek ide vagy oda. Viszont egy terhesség előtt nem árt feltölteni a raktárakat. (Érdemes vitaminszinteket és csontsűrűséget nézetni is esetleg.)
2022. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

A fiam 2 éves most hagytam abba a szoptatást mert babát szerettünk volna.

Leragasztottam a mellbimbóm és mondtam hogy fáj. 1x hisztizet, 2 napig mindig rákukantott utána figyeltem hogy ne lássa a mellem. Azóta nem kérte, ezzel egyidőben derült ki hogy terhes vagyok.

2022. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!