Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 16 hos iszsz gyermekem mellett...

16 hos iszsz gyermekem mellett 1x jott meg februárban, azóta semmi. Szeretnénk tesot. Hasonló tapasztalat mellett összejött a teso?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem -es orvos szerint nem is szükséges- emiatt leválasztani. Éjszaka is es napközben is szopizik, amikor igényli. 14 hónap utan jott meg először, az picit gyengébb volt es márciusban, áprilisban semmi. Sajnos nem tudom, h vajon ilyen körülmények között összejöhet-e a kisteso es kiváncsi vagyok, van-e valakinek hasonló tapasztalata. Igy az a baj, hogy be sem tudom lőni, kb mikor van peteérésem , illetve van-e ovulaciom. Par hete olyan tüneteim voltak, mint mikor varandos lettem, hánytam is reggelente par máig, azonban a teszteim negatívak lettek :( kicsit el vagyok keseredve

2022. ápr. 24. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ovulációd van lehetsz terhes. Rendelj ovulációs tesztet sokat (online olcsóbb), aztán figyelgesd, úgy könnyebb
2022. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. ápr. 24. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg szoptatsz addig magasabb lehet a prolaktin szinted, és nehezítheti a teherbeesést. Persze összejöhet szoptatás mellett is, csak lehet nehezebb. De az ovulációs teszt az hasznos lehet.
2022. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!